Netflix tworzy koreańską wersję "Szybkich i wściekłych"? Zobaczcie zwiastun "Pulsu Seulu"

12.08.2022 11:43
Netflix tworzy koreańską wersję "Szybkich i wściekłych"? Zobaczcie zwiastun "Pulsu Seulu" Fot. materiały prasowe/Netflix

Koreański film o nielegalnych wyścigach niemalże od razu przywodzi na myśl początki serii "Szybcy i wściekli". Zobaczcie zwiastun poniżej.

Puls Seulu - zobaczcie zwiastun koreańskich Szybkich i wściekłych

"Seul Vibe", znany w Polsce również jako "Puls Seulu", to film o nielegalnych wyścigach samochodowych oraz spektakularnego przekrętu na wielkie pieniądze, którego dokonano podczas Olimpiady w Seulu w 1988 roku. Głównymi bohaterami są członkowie ekipy Sangedond Supreme, która dokonała zuchwałego napadu, zakończonego wielkim pościgiem samochodowym po ulicach Seulu.

Polecamy

Pierwszy zwiastun filmu sugeruje, że nowa produkcja Netflixa będzie połączeniem wczesnych części "Szybkich i wściekłych" z... późniejszymi częściami "Szybkich i wściekłych". Zobaczcie materiał z "Pulsu Seulu" poniżej:

Polecamy

Reżyserem filmu jest Moon Hyeon Seong. Scenarzystą filmu został Shin Sua, a na ekranie pojawią się: znany z "Płomieni" Yoo Ah-in, czy znany z "Podejrzanej" ("Decision to leave") Go Kyung-Pyo oraz Moon So-ri, Kim Seong-gyoon, czy Dylan J. Locke

Premiera filmu "Puls Seulu" zapowiedziana jest na 26 sierpnia 2022 roku. Produkcja pojawi się oczywiście na Netflix.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.