Netflix w sekrecie nakręcił 3 swojego hitu. Kiedy premiera "The Kissing Booth 3"?

27.07.2020 10:18
Netflix w sekrecie nakręcił 3 swojego hitu. Kiedy premiera "The Kissing Booth 3"? Fot. . materiały prasowe Netflix

Platforma streamingowa Netflix w sekrecie zleciła nakręcenie 3. części filmu „The Kissing Booth”, którego 2. odsłona stała się hitem weekendu.

„The Kissing Booth” to film Vince’a Marcello z 2018 roku na podstawie powieści Beth Reekles pod tym samym tytułem. Produkcja doczekała się kontynuacji, która pojawiła się w serwisie w ostatni weekenddominując zestawienie premier platformy. Teraz okazuje się, że dostaniemy także 3. część filmu, gdyż Netflix nakręcił go już jakiś czas temu w sekrecie.

Przeczytaj także

Gwiazdy "omyłkowo" wyjawiają sekret

Informacjąpodzielili się członkowie obsady w specjalnym materiale, wyemitowanym na YouTube w weekend. Wcielający się w postać Lee Flynna, Joel Courtney zdradził, że obie części filmowano równolegle, dlatego odsłona nr 3 jest już w zasadzie gotowa i tylko czeka na swoją premierę. Dorzucono także specjalne wideo z planu, w którym jeden z aktorów „przypadkowo” wysyła wiadomość do pozostałych członków obsady. 

Przeczytaj także

„The Kissing Booth 3” – teaser

Na kanale Netfliksa pojawiła się też krótka wideo-zapowiedź nowego filmu, w którym bohaterka otrzymuje bardzo ważny telefon.

Przeczytaj także

„The Kissing Booth 3” – kiedy premiera?

Film miałby pojawić się na Netfliksie już w 2021 roku.

Czytaj także: "Wesele 2": zobaczcie pierwsze zdjęcia z nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Kiedy premiera? 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.