Nicki Minaj zagra Catwoman w filmie "The Batman"? Raperka chętnie wystąpi w tej roli

Kamil Kacperski
16.07.2019 12:21
Nicki Minaj|undefined Fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Raperka, wokalistka, a także aspirująca aktorka Nicki Minaj zażartowała niedawno na swoich mediach społecznościowych, że jest gotowa zagrać Catwoman w nadchodzącym "The Batmanie" Matta Reavesa.

Nicki Minaj może się pochwalić imponującą karierą muzyczną. Jako jedna z niewielu kobiet w branży hip-hopowej od wielu lat znajduje się na topie. Jej popularność sprawiła, że artystka dostała propozycje pracy pozamuzycznej i udzielała się w takich filmach, jak "Epoka Lodowcowa", czy "Barbershop". Nicki wystąpi również w nadchodzącym filmie "Angry Birds 2", gdzie podłoży głos bohaterce o imieniu Pinky.

Nicki Minaj zagra Catwoman?

Z tej okazji Minaj udostępniła na swoich mediach społecznościowych wideo z fragmentem nadchodzącej animacji. Scenę z "Angry Birds 2" skomentował Superstar Jay, który zażartował, że jak kariera Minaj dalej będzie się tak rozwijała, to niedługo zagra Catwoman. Artystka odpowiedziała mu na komentarz i stwierdziła, że jest na to gotowa. 

69y66izhpia31 Fot. foto: Instagram.com/Nickiminaj
Przeczytaj także

Oczywiście musimy założyć, że Nicki Minaj jedynie żartuje, a rola Catwoman trafi jednak do kogoś innego. Może się jednak okazać, że od żartów i wywiadów faktycznie rozwinie się jakaś współpraca - w końcu Henry Cavill rozmawiał o Geralcie na długo przed tym, niż faktycznie został wiedźminem. Widzielibyście wokalistkę w tej roli?

"The Batman" pojawi się w kinach 25 czerwca 2021 roku. W roli głównej wystąpi Robert Pattinson, reżyserem i scenarzystą produkcji jest natomiast Matt Reaves. 

 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.