Nicolas Cage jako Superman w nowym zwiastunie „Teen Titans Go! to the Movies”

Kamil Kacperski
02.05.2018 10:43
Teen Titans Go! to the Movies|undefined Fot. kadr z wideo

W sieci pojawił się 2. zwiastun nadchodzącego pełnometrażowego filmu animowanego o Młodych Tytanach. Herosi stoczą walkę z Deathstrokiem, któremu głosu udziela Will Arnett. 

„Teen Titans Go! to the Movies” opowie historię Młodych Tytanów, czyli nastoletnich bohaterów, którzy wspólnie uczą się jak być superherosami. Robin, Cyborg, Beast Boy, Raven i Starfire bardzo chcą, żeby powstał o nich film, ale niestety Hollywood ich odrzuca. Na ich drodze pojawia się jednak Slade Wilson, znany szerzej jako Deathstroke. Młodzi Tytani postanawiają powstrzymać najemnika. Taki czyn na pewno przekonałby włodarzy Warner Bros., do tego, by zrobili o nich hollywoodzką superprodukcje. 

W zwiastunie pojawia się gag, w którym Cyborg nazywa postać Arnetta „Deadpoolem”, co solidnie irytuje najemnika, który zaczyna im tłumaczyć, że to on jest oryginałem, a postać Marvela jedynie marną kopią. A, i przy okazji słyszymy również Nicolasa Cage'a, który wciela się w Supermana. Czego więcej można chcieć od filmu animowanego?:

Gwiazdorska obsada nowego filmu animowanego od DC

Bądźmy szczerzy - serial, na którym ten film bazuje, nie jest tak kochany i szanowany przez fanów jak oryginalni „Młodzi Tytani” emitowani na początku XXI wieku. Nie dorównuje również mu poziomem. Ale trzeba przyznać, że zwiastun „Teen Titans Go! to the Movies” prezentuje się całkiem ciekawie. Arnett po raz kolejny pokazuje dlaczego jest jednym z najlepszych aktorów głosowych ostatnich lat (po tym, jak dwukrotnie wcielał się w LEGO Batmana i świetnej roli tytułowej w 4 sezonach „Bojacka Horsemana”), a niektóre żarty naprawdę mogą rozbawić - tak jak Zielona Latarnia opowiadająca o nieudanym filmie z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. 

Oprócz Nicolasa Cage'a i wspomnianego Arnetta, w filmie wystąpią również: Scott Menville (Robin), Hynden Walch (Starfire), Tara Strong (Raven), Khary Payton (Cyborg) oraz Greg Cipes (Beast Boy). Gościnnie usłyszymy również wokalistkę Halsey w roli Wonder Woman oraz rapera Lil Yachty'ego, który w zwiastunie udziela głosu Zielonej Latarni.

Młodzi Tytani Akcja! - kiedy premiera filmu?

Czy produkcja utrzyma dość wysoki poziom prezentowany w nowym zwiastunie? Tego dowiemy się dopiero 27 lipca 2018 roku, bo właśnie wtedy „Teen Titans Go! to the Movies” pojawi się w kinach.  

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.