Nicolas Cage przyszedł do pubu i kupił wszystkim drinki z okazji Nowego Roku

03.01.2020 13:30
Nicolas Cage|undefined Fot. Everett Collection/East News

Legendarny aktor odwiedził lokalny pub w Somerset w Nowy Rok, postawił wszystkim drinki, porobił sobie zdjęcia z lokalnymi bywalcami baru i życzył wszystkim szczęśliwego nowego roku. 

Nicolas Cage zaskoczył wszystkich, kiedy pojawił się w małym pubie w miejscowości Somerset w Nowy Rok. Weteran Hollywood zrobił sobie zdjęcia z gośćmi, a także podobno kupił wszystkim drinki. O całej sprawie zrobiło się głośno przez media społecznościowe, a języka postanowiła zasięgnąć również brytyjska telewizja ITV News.

Nicolas Cage wpadł na imprezę w angielskim pubie

Reporterzy porozmawiali z rzecznikiem Tramways' Social Club, który przyznał, że aktor musiałby zapłacić za drinki dużo więcej, gdyby pojawił się w sylwestrową noc:

Nie było zbyt dużo ludzi w klubie w Nowy Rok, więc jego rachunek nie był zbyt wysoki. Musiałby zapłacić dużo więcej, jeśli przyszedłby do nas w Sylwestra.

Przeczytaj także

Cóż, Cage jest niewątpliwie fanem pubów i klubów karaoke - niedawno internet był opanowany przez nagranie z Cage'em, który postanowił zaśpiewać "Purple Rain" z repertuaru Prince'a.

55-letni aktor ma wystąpić w filmie o tytule "Nieznośny Ciężar Gigantycznego Talentu". Scenariusz napisany przez Toma Gormicana i Kevina Ettena ma posiadać sporo zaskakujących momentów. Według amerykańskich mediów ma on skupić się na osobie Cage'a, który stara się zdobyć rolę w najnowszym filmie Quentina Tarantino. 

Scenariusz został napisany bez wiedzy Cage'a. Według autorów jest to jednak "list miłosny do aktora, a nie sposób na wyśmianie jego osiągnięć". Data premiery nie jest znana.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.