Nicolas Cage wciela się w szukającego zemsty chłopaka w horrorze „Mandy”

Kamil Kacperski
28.06.2018 15:35
Nickolas Cage film Mendy|undefined Fot. kadr z wideo

Nagrodzony Oscarem aktor wciela się w Reda Millera, którego dziewczyna zostaje porwana przez tajemniczy kult dewiantów. Premiera filmu odbyła się na festiwalu w Sundance.

Nicolas Cage wciela się w postać Reda Millera, który wiedzie spokojnie życie u boku swojej partnerki, Mandy Bloom (w tej roli Andrea Riseborough). Jednak sielanka zostaje zakłócona, gdy tajemniczy kult dewiantów seksualnych porywa kobietę z ich wspólnego domu. Tak rozpoczyna się horror „Mendy”.

Film w reżyserii Panosa Cosmatosa („Beyond the Black Rainbow”) zadebiutował na festiwalu w Sundance na początku 2018 roku. Cosmatos jest również odpowiedzialny za scenariusz produkcji, który przygotował z pomocą Aarona Stewarta-Ahna. Zobaczcie, jak Cage prezentuje się w nowym horrorze:

Nicolas Cage stawi czoła kultowi dewiantów

Szefa kultu o imieniu Jeremiah Sand zagra Linus Roach, którego widzowie mogą znać z takich produkcji, jak „Batman: Początek” (zagrał tam ojca Brusa Wayne'a, Thomasa), czy „Wikingowie” (wcielał się w króla Egberta). Zwiastun jest przepełniony bardzo przerysowanym stylem wizualnym i przerażającą ścieżką dźwiękową, którą zapewnił Johan Johansson, czyli autor muzyki do filmów takich, jak „Sicario”, czy „Nowy początek”.

Kinowa premiera filmu „Mendy” odbędzie się 14 września 2018 roku. Film dzieli zatem dzień debiutu z „Predatorem” i 5. sezonem „BoJacka Horsemana”.

Nicolas Cage jako Superman w Teen Titans Go! to the Movies

Już 27 lipca 2018 roku będziemy mieli okazję usłyszeć Cage'a w roli Supermana. Wcieli się w niego w filmie „Teen Titans Go! to the Movies”. Oprócz niego w filmie wystąpią: Lil' Yachty jako Zielona Latarnia, Halsey jako Wonder Woman, czy Jimmy Kimmel, który wcieli się w samego Batmana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.