„Nie czas umierać”. Nowiutki zwiastun ostatniego Bonda z Danielem Craigiem

03.09.2020 14:25
„Nie czas umierać”. Nowiutki zwiastun ostatniego Bonda z Danielem Craigiem Fot. . Nicole Dove/Photoshot/East News

W sieci zadebiutował nowy materiał promocyjny filmu „Nie czas umierać”, czyli 25. odcinka przygód Bonda. Jamesa Bonda. Wiemy też, kiedy film zawita w polskich kinach.

Film „Nie czas umierać” to jedna z pierwszych popkulturowych ofiar pandemii koronawirusa. Film miał pierwotnie trafić do kin w marcu tego roku, jednak z powodu zamknięcia placówek kultury, jego premierę przesunięto. Teraz wiadomo już, że Bond powróci na ekrany w listopadzie, wytwórnia na nowo rozpoczęła więc kampanię reklamową. Właśnie zadebiutował nowy zwiastun, pełen akcji.

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – zwiastun

W sieci zadebiutowała właśnie nowa zapowiedź produkcji, w której możemy przyjrzeć się nowym bohaterom serii. 

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – obsada i ekipa

Film sygnuje swoim nazwiskiem: Cary Joji Fukunaga, najlepiej znany jako scenarzysta i showrunner seriali „Detektwy” i „Maniac”. Mężczyzna jest też jednym ze współscenarzystów filmu. Nad skryptem „No Time to Die” pracowało aż pięć osób. Są to: Scott Z. Burns, Phoebe Waller-Bridge, Neil Purvis, Robert Wade oraz wspomniany już Fukunaga.

Na ekranie zobaczymy natomiast: Daniela Craiga, który zarzeka się, że jest to jego pożegnanie z rolą, Ramiego Maleka, Anę de Armas, Lashanę Lynch, Naomie Harris, czy Christopha Waltza.

Przeczytaj także

„Nie czas umierać” – kiedy premiera?

Film ma trafić do polskich kin już 20 listopada. Jest to nowa data premiery, przełożona z marca tego roku. 

Czytaj także: "The Batman", "Szybcy i wściekli 9" i nowi "Pogromcy duchów" - lista wszystkich filmów, które trafią do kin w 2021 roku.

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.