Nie każdy z superbohaterów przeżyje w „Avengers: Infinity War”

Robert Skowronski
26.06.2017 12:23
Nie każdy z superbohaterów przeżyje w „Avengers: Infinity War” Fot. kadr z filmu

Kevin Feige wyjawił nowe informacje dotyczące Marvelowskiego widowiska. Są one zdawkowe, ale zawsze to więcej niż nic.

O „Avengers: Infinity War” wciąż zbyt wiele nie wiadomo. Mogliśmy zobaczyć zakulisowe wideo, a Scarlett Johansson opowiedziała o batalistycznej scenie między kilkudziesięcioma herosami. Wiadomo też, że na ekranie zjawią się postacie ze  „Strażników Galaktyki”. Tylko tyle i aż tyle, zważywszy na fakt, że studio trzyma projekt w tajemnicy.

Jednak Kevin Feige podzielił się dużą nowiną. Dyrektor Marvel Studios potwierdził, że „Avengers: Infinity War” nie obejdzie się bez ofiar. Ze strony przeprowadzającego z nim wywiad dziennikarza padło pytanie o to czy ktoś zginie na ekranie. Odpowiedź jest zaskakująco krótka, ale i bardzo treściwa:

Tak. Mamy przed sobą dwa lata ciężkiej pracy, żeby skończyć te filmy. Przed aktorami również trudna praca i na dany moment myślimy tylko o tym, aby dostarczyć to, co obiecaliśmy. A co będzie później - to się dopiero okaże.

Co jeszcze Kevin Feige powiedział o „Avengers: Infinity War”?

W Marvel Studios zawsze przywiązujemy uwagę do budowania kinowego uniwersum. „Avengers: Infinity War” to kombinacja całego uniwersum Marvela, które zostało zainicjowane w 2008 roku wraz z pierwszym „Iron Manem”. Wszystkie filmy łączą się ze sobą w sposób, jaki nigdy wcześniej nie był pokazany. Najważniejsze dla nas jest połączenie ich w całość. Jak sprawić, żeby Avengersi nie byli przygotowani do starcia z kimś dużo potężniejszym od nich? Cóż, trzeba ich podzielić. Właśnie dlatego wpierw nakręciliśmy „Wojnę bohaterów”.

Z kim mielibyśmy się pożegnać? Nie wiadomo. Można zgadywać, że najbardziej prawdopodobnymi kandydatami są postacie Iron Mana i Kapitana Ameryki. Co do drugiego z wymienionych, to kontrakt Chrisa Evansa. Umowa podpisana przez gwiazdora obejmuje sześć filmów, z czego tym ostatnim będzie „Avengers 4”. Aktor już jakiś czas temu wyznał, że nie będzie chciał podpisywać nowych dokumentów wiążących go z Kapitanem Ameryką.

Podobnie sprawa się ma z Robertem Downyem Jrem, ale akurat odtwórca roli Tony'ego Starka w przeszłości wielokrotnie przedłużał swoją umowę. Czy tak będzie i tym razem? Pewności nie mamy, ale nie można też tego wykluczyć.

„Avengers: Infinity War” ma trafić na polskie ekrany 26 kwietnia 2018 roku. Widowisko zaserwuje nam widok aż 67 Marvelowskich superbohaterów. Pełna lista płac ma być dopiero opublikowana.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.