Nie oglądaliście jeszcze "Batmana"? Pierwsze 10 minut filmu zmusi was do objerzenia produkcji z Pattinsonem [WIDEO]

21.04.2022 13:52
Nie oglądaliście jeszcze "Batmana"? Pierwsze 10 minut filmu zmusi was do objerzenia produkcji z Pattinsonem [WIDEO] Fot. Album Online/East News

HBO Max świętuje premierę "Batmana" na swojej platformie - serwis przedstawił na YouTubie pierwsze 10 minut filmu, które przedstawia nam Riddlera, Batmana, a także Gotham City.

Batman - oto pierwsze 10 minut filmu z Pattinsonem [WIDEO]

Bruce Wayne od 2 lat poświęca swoje noce na walkę z przestępczością jako Batman, zamaskowany krzyżowiec w kostiumie inspirowanym nietoperzami. Jego działalność nadal nie jest akceptowana przez policję (oprócz zaufanego porucznika Gordona), zwykłych obywateli oraz oczywiście kryminalistów, którzy są tak sterroryzowani legendą o "Zemście", że potrafią wpaść w panikę zaledwie patrząc w kierunku ciemnych zaułków i uliczek w Gotham City.

Polecamy

Batman powoli jednak traci nadzieję i uważa, że jego krucjata nie jest wystarczająca. W końcu nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Do miasta zbliża się tym samym sztorm, którego siły nikt - nawet jego sprawcy - nie jest w stanie przewidzieć. 

Tak prezentuje się mniej więcej zarys fabularny nowego filmu "The Batman" od Matta Reevesa z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Film zadebiutował w kinach 4 marca 2022 roku i po zaledwie kilku tygodniach pojawił się w streamingu.

W sieci pojawiło się pierwsze 10 minut produkcji, które ma zachęcić niedowiarków do odtworzenia "Batmana" na platformie HBO Max. Poniżej możecie zobaczyć klimatyczny początek hitu z Pattinsonem:

Polecamy

Tak jak wspomnieliśmy, w filmie występują: Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Jeffrey Wright, Colin Farrell, Andy Serkis, John Turturro i Paul Dano. Reżyserem i współscenarzystą jest Matt Reeves.

"Batman" pojawił się w HBO Max już 18 kwietnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.