Nie żyje aktor wcielający się w Toxic Avengera. John Altamura zmarł na atak serca

Sergiusz Kurczuk
07.05.2018 10:49
Nie żyje aktor wcielający się w Toxic Avengera. John Altamura zmarł na atak serca Fot. kadr z filmu Toxic Avenger

Nie żyje aktor, który wcielał się dwukrotnie w głównego bohatera serii horrorów podszytych czarnym humorem pod tytułem „The Toxic Avenger”. 

Każdy fan kina klasy B na pewno słyszał o serii „The Toxic Avenger”. Horror, który w zasadzie jest lekkim pastiszem filmów grozy, opowiadał o frajerze nazwiskiem Melvin Ferd, który wyśmiewany przez swoich rówieśników skończył w kadzi z toksycznymi chemikaliami. Jego ciało zmutowało i jako zdeformowany potwór, wykorzystał swoje świeżo nabyte moce, by walczyć ze złem, przy okazji mszcząc się na swoich oprawcach. W piątek 4 maja 2018 roku odszedł John Altamura - aktor, który wcielał się w Toksycznego Mściciela w dwóch filmach z serii. 

„The Toxic Avenger” - John Altamura nie żyje

W piątek 4 maja 2018 roku brat aktora - Lorraine Altamura, wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyznał, że gwiazdor „The Toxic Avenger” zmarł z powodu ataku serca. Nie podano więcej szczegółów dotyczących śmierci Altamury. Aktor wystąpił również w filmach „Heaven Becomes Hell”, „Young Nurses in Love” czy „Bikini Bistro”. Altamura wcielił się w Toxic Avengera dwukrotnie w częściach „Toxic Avenger II” i „The Toxic Avenger Part III: The Last Temptation of Toxie”. Pierwsza i druga część były kręcone w tym samym czasie, ale rozdzielono je na dwa osobne filmy. 

Rodzina i fani aktora są pogrążeni w żałobie. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.