Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera" i "Czarnobyla"

07.04.2021 10:29
Nie żyje gwiazdor "Harry'ego Pottera" i "Czarnobyla" Fot. materiały prasowe/HBO

Nie żyje Paul Ritter, gwiazdor "Harry'ego Pottera", "Czarnobyla", a także "Quantum of Solace", czy kultowego brytyjskiego programu "Friday Night Dinner". Aktor miał 54 lata.

Nie żyje znany aktor Paul Ritter

Zmarł Paul Ritter. Jego śmierć potwierdzono 5 kwietnia 2021 roku. Powodem śmierci był guz mózgu. Informację potwierdził agent aktora, który zdradził, że Ritter zmarł w swoim domu, otoczony przez rodzinę. Jak czytamy w oświadczeniu:

Z prawdziwym smutkiem potwierdzamy, że Paul Ritter zmarł poprzedniej nocy. Był otoczony przez swoją rodzinę - żonę Polly i synów Franka i Noah. Miał 54 lata i walczył z guzem mózgu. Paul był bardzo utalentowanym aktorem, który w trakcie swojej kariery zagrał wiele różnych ról na scenie i w filmach. Był bardzo inteligentny, zabawny i przemiły. Będzie nam go brakowało.

Polecamy

Ritter ma na koncie występy w filmach pokroju "Harry Potter i Książę Półkrwi", "Quantum of Solace", a w Wielkiej Brytanii był najlepiej znany z roli Martina w sitcomie "Obiady piątkowe".

Twórca wspomnianego programu, Robert Popper podzielił się kondolencjami na Twitterze, pisząc, że "Paul był kochanym i wspaniałym człowiekiem. Miłym, zabawnym, bardzo zaangażowanym i przy okazji najlepszym aktorem, z którym kiedykolwiek pracowałem".

Ritter pojawi się w specjalnym odcinku "Obiadów piątkowych", który zostanie wyemitowany z okazji 10-lecia produkcji. Niedawno mogliśmy go również oglądać w jednym z najlepszych seriali ostatnich lat - mowa o "Czarnobylu" od HBO. Paul Ritter miał 54 lata.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.