Niebawem do kin trafi krótkometrażowy film "Jurassic World". Będzie towarzyszył premierze "Hobbs & Shaw"

Sergiusz Kurczuk
21.02.2019 14:06
Chris Pratt (Jurassic World: Upadłe królestwo)|undefined Fot. kadr z filmu Jurassic World: Upadłe królestwo

Już niedługo "Jurassic World" powróci na duży ekran w krótkometrażowym filmie, który ma być emitowany w kinach przed spin-offem "Szybkich i wściekłych" zatytułowanym "Hobbs & Shaw".

Dobre wieści dla fanów serii "Jurassic World". Chociaż na 3. część filmu będą musieli poczekać do roku 2021, już za kilka miesięcy znowu powrócą do świata, w którym dinozaury są na porządku dziennym. Wszystko za sprawą krótkometrażowej produkcji, rozgrywającej się w uniwersum przeniesionym na duży ekran przez Stevena Spielberga. To nie koniec niespodzianek. Krótkometrażówka będzie poprzedzać seans spin-offu "Szybkich i wściekłych" pod tytułem "Hobbs & Shaw".

Przeczytaj także

"Jurassic World" - krótkometrażowy film osadzony w uniwersum "Parku Jurajskiego"

Jak donosi portal Movieweb, informację na temat kolejnego filmu z serii "Jurassic World" podano podczas nowojorskiego targu zabawek Toy Fair 2019. Rzecznik prasowy firmy Mattel nie tylko zaprezentował nową linię produktów zabawkarskich związanych z filmami o dinozaurach, ale potwierdził również, że wspominany jakiś czas temu aktorski film krótkometrażowy, będący niejako kontynuacją produkcji "Jurassic World: Upadłe Królestwo". Okazuje się, że produkcja trafi na ekrany kin jeszcze w roku 2019 i zobaczymy w niej zupełnie nowe gatunki dinozaurów.

Będą nowe gatunki. Nadchodzą Nasutoceratops - nie połamcie sobie języka, razem z Allozaurem. Pojawią się w aktorskiej krótkometrażówce, która będzie wyświetlana przed nowym filmem "Szybcy i wściekli" latem 2019 roku. Więc miejcie oczy szeroko otwarte!

Na razie nie wiadomo nic na temat fabuły produkcji. Trudno też określić, kiedy krótka historia będzie się rozgrywać. Czy akcja toczy się przed erupcją na wyspie Nublar, czy może zobaczymy losy kilku dinozaurów, które zdołały przeżyć katastrofę? Na razie musimy czekać, aż studio Universal zdradzi więcej szczegółów nadchodzącej produkcji.

"Jurassic World" - kiedy premiera krótkometrażowego filmu?

Według słów przedstawiciela Matell film o dinozaurach będzie wyświetlany przed seansem produkcji "Hobbs & Shaw". Oznacza to, że krótkometrażowy "Jurassic World" zadebiutuje na kinowych ekranach 2 sierpnia 2019 roku. Połączenie promocji nadchodzącej zapowiedzi "Jurassic World 3" ze spin-offem niezwykle popularnej serii kina akcji wydaje się trafionym pomysłem. Tego typu marketing ma szansę przyciągnąć do kin o wiele więcej widzów. Miejmy tylko nadzieję, że twórcy obu hitów nie wpadną na pomysł połączenia "Szybkich i wściekłych" z "Parkiem Jurajskim".

>>Zobacz też: Po 24 latach odkryto Easter egg łączący „Goonies” z „Parkiem Jurajskim”<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.