"Niewidzialna wojna" - biografia Patryka Vegi doczekała się zwiastuna [WIDEO]

04.08.2022 11:25
"Niewidzialna wojna" - biografia Patryka Vegi doczekała się zwiastuna [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Kino Świat

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. A za tym wszystkim stał on...

Patryk Vega pokazał zwiastun swojej biografii

Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom? Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery? 

Polecamy

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, co miał w głowie, kiedy pracował nad "Pitbullem" i innymi potworkami, to macie szczęście - teraz będziecie mogli się tego dowiedzieć od samego twórcy. Vega zrealizował bowiem filmową autobiografię, w której główną rolę zagra Rafał Zawierucha znany z występu u Tarantino. 

Zwiastun "Niewidzialnej wojny" zobaczycie poniżej:

W młodości, zanim usłyszał o nim świat, Vega próbował wszystkiego. Był komputerowcem i animatorem, piłkarzem, sprzedawcą nielegalnego oprogramowania, członkiem gangu, a nawet dilerem narkotyków. Cały czas jednak wiedział, że jego prawdziwym powołaniem jest kino - pasja, którą w dzieciństwie zaszczepił mu dziadek. A celem kręcenie filmów, jakich w Polsce nikt jeszcze nie stworzył.

Polecamy

Poprzez pracę w telewizji Patryk Vega (Rafał Zawierucha) poznaje bezwzględny świat polskiej policji i przestępczości zorganizowanej. Wkraczając z kamerą w mroczną rzeczywistość, o której 99% ludzi nie ma pojęcia, Vega mierzy się z namacalnym złem i buduje własną legendę bezkompromisowego reżysera. Z czasem osiąga oszałamiający sukces, a jego filmy i seriale stają się rekordowymi przebojami i przepustką do świata, którego od zawsze pożądał.

"Niewidzialna wojna" zadebiutuje w kinach już 30 września 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.