FIlm o psychofanie Nicolasa Cage'a z Nicolasem Cage'em w roli głównej doczekał się kolejnego zwiastuna

10.03.2022 14:36
FIlm o psychofanie Nicolasa Cage'a z Nicolasem Cage'em w roli głównej doczekał się kolejnego zwiastuna Fot. FREDERIC J. BROWN/AFP/East News

W sieci pojawił się kolejny zwiastun filmu "The Unbearable Weight of Massive Talent", w którym Nicolas Cage zagra fikcyjną wersję samego siebie. Rolę psychofana aktora zagra Pedro Pascal.

Nieznośny ciężar wielkiego talentu - oto zwiastun nowego filmu Nicolasa Cage'a

"Nieznośny ciężar wielkiego talentu" opowie o fikcyjnej wersji Nicolasa Cage'a, który jest nieco zapomnianym, niespełnionym i biednym gwiazdorem. Nagle dostaje propozycje zarobienia miliona dolarów, gdy na swoje urodziny zaprasza go jego największy fan, Javi (w tej roli znany z "The Mandalorian" Pedro Pascal).

Polecamy

Cage postanawia przyjąć ofertę - wówczas odkrywa, że jego fan to narkotykowy baron, a aktor zaczyna współpracę z agentką CIA Vivian (Tiffany Haddish). Cała sytuacja zaczyna się komplikować, a Nicolas Cage musi odgrywać różne role ze swojej przeszłości, żeby przeżyć.

Zwiastuny do tej pory robią naprawdę spore wrażenie, a całość zdaje się operować na granicy pastiszu i laurki, naśmiewając się z absurdu, a jednocześnie oddając hołd (jakby nie patrzeć) wielkiemu aktorowi. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun "Nieznośnego ciężaru wielkiego talentu" z Nicolasem Cage'em:

Polecamy

Reżyserem filmu został Tom Gormican (dla którego to zaledwie drugi pełnometrażowy projekt), który wraz z Kevinem Ettenem napisał również scenariusz obrazu. Producentami filmu są Kevin Turen, Kristin Burr oraz Mike Nilon. Zdjęcia do produkcji przeprowadzono jesienią 2020 roku.

Oprócz Cage'a, Pascala i Haddish w filmie pojawią się również Neil Patrick Harris w roli agenta Cage'a, Sharon Horgan jako była żona Cage'a, Lily Sheen jako jego córka, a także Ike Barinholtz w nieznanej roli. Produkcja "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" zadebiutuje w kinach 22 kwietnia 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.