Niezwykła animacja z Ksenomorfem

Kamil Dachnij
15.05.2017 11:52
Niezwykła animacja z Ksenomorfem Fot. kadr z filmu

Pomysłowość fanów związanych z serią „Obcy” wciąż zadziwia. Zobaczcie nieprawdopodobną animację jednego z nich w formie flipbooka. 

Podbudówka pod premierę „Obcy: Przymierze” uraczyła nas wieloma ciekawymi rzeczami związanymi z nie tylko najnowszym filmem, ale ogólnie z dziećmi HR Gigera. Mieliśmy już kubki, dozowniki do cukierków, infografikę i pluszaka. Do listy artystów można dopisać teraz singapurkę Serene Teh, która specjalizuje się w zadziwiających flipbookach, czyli książeczkach do wertowania. Jednak jej prace wyróżniają się na tle tradycyjnie pojętych flipbooków – zamiast być przywiązanym do jednej broszury, przenoszą się horyzontalnie i wertykalnie z jednej kartki w drugą. Zobaczcie jej Ksenomorfa w akcji:

„Obcy: Przymierze” od 12 maja 2017 roku sieje terror w naszych kinach. Reakcje są dość mieszane – choć większość mówi, że jest lepiej niż w „Prometeuszu”, to jednak najnowsze dzieło sir Ridleya Scotta nie zachwyca. Za to wszyscy jednogłośnie chwalą rolę Michaela Fassbendera w podwójnej roli androida. Nie powinno to nikogo dziwić – ten niezwykle utalentowany aktor był także największą zaletą poprzednika „Obcy: Przymierze”. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.