Nikt nie przeklina w nowym zwiastunie „Plag Breslau”

Kamil Kacperski
05.10.2018 10:22
Plagi Breslau |undefined Fot. kadr z wideo

Showmax udostępnił nowy zwiastun „Plag Breslau”, czyli kolejnego filmu Patryka Vegi. Zobaczcie, co tam nowego wysmażył twórca „Pitbulla” i „Botoksu”.

Nowy zwiastun to tak naprawdę zmyła - w porównaniu do pierwszej zapowiedzi dostaliśmy może 30 sekund nowego materiału. Akcja nowego filmu Vegi zabierze widzów (jak sam tytuł wskazuje) do Wrocławia, gdzie policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) i jej partner Bronson (Tomasz Oświęcimski) stawiają czoła seryjnemu mordercy, który codziennie o 18 dokonuje kolejnych morderstw.

W wyniku śledztwa Bronson zostaje poważnie ranny i trafia do szpitala, a Ruś wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo. Szybko okazuje się, że tożsamości zabójcy i jego motywacji należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Bez zbędnego gadania - oto kolejny zwiastun filmu „Plagi Breslau”:

Plagi Breslau - nowy zwiastun

Jest koń, są pościgi, strzelaniny i przestępstwa. Gdyby w filmie brali udział jeszcze Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska, to mogłoby być trudno odróżnić go od poprzednich filmów Vegi. Do tego wygląda na to, że tym razem produkcja będzie miała prostszą i bardziej liniową fabułę, skupiającą się głównie na postaciach Kożuchowskiej i Widawskiej. Dzięki temu zwiastun „Plag Breslau” jest mniej żenujący od pierwszej zapowiedzi „Botoksu”. Kto wie, może nową produkcję będzie się dało obejrzeć w całości bez znaczących uszczerbków na zdrowiu psychicznym.

Plagi Breslau - obsada filmu Vegi

W filmie wystąpią również: Agnieszka Dygant, Ewa Kasprzyk i Katarzyna Bujakiewicz, Wojciech Kalinowski, Jacek Beler i Andrzej Grabowski. Pojawi się również zawodnik i komentator MMA, Karol Bedorf, dziennikarz i prezenter telewizyjny Filip Chajzer, a także trener personalny Michał Karmowski, w niektórych kręgach znany pod pseudonimem Jaglak. 

Premiera już w grudniu 2018 roku. Tylko na Showmax.com.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.