Nikt nie przeklina w nowym zwiastunie „Plag Breslau”

Kamil Kacperski
05.10.2018 10:22
Plagi Breslau |undefined Fot. kadr z wideo

Showmax udostępnił nowy zwiastun „Plag Breslau”, czyli kolejnego filmu Patryka Vegi. Zobaczcie, co tam nowego wysmażył twórca „Pitbulla” i „Botoksu”.

Nowy zwiastun to tak naprawdę zmyła - w porównaniu do pierwszej zapowiedzi dostaliśmy może 30 sekund nowego materiału. Akcja nowego filmu Vegi zabierze widzów (jak sam tytuł wskazuje) do Wrocławia, gdzie policjantka Helena Ruś (Małgorzata Kożuchowska) i jej partner Bronson (Tomasz Oświęcimski) stawiają czoła seryjnemu mordercy, który codziennie o 18 dokonuje kolejnych morderstw.

W wyniku śledztwa Bronson zostaje poważnie ranny i trafia do szpitala, a Ruś wraz z oddelegowaną do tej sprawy profilerką z CBŚP, Iwoną Bogacką (Daria Widawska), prowadzi śledztwo. Szybko okazuje się, że tożsamości zabójcy i jego motywacji należy szukać w XVIII-wiecznej historii miasta. Bez zbędnego gadania - oto kolejny zwiastun filmu „Plagi Breslau”:

Plagi Breslau - nowy zwiastun

Jest koń, są pościgi, strzelaniny i przestępstwa. Gdyby w filmie brali udział jeszcze Piotr Stramowski i Maja Ostaszewska, to mogłoby być trudno odróżnić go od poprzednich filmów Vegi. Do tego wygląda na to, że tym razem produkcja będzie miała prostszą i bardziej liniową fabułę, skupiającą się głównie na postaciach Kożuchowskiej i Widawskiej. Dzięki temu zwiastun „Plag Breslau” jest mniej żenujący od pierwszej zapowiedzi „Botoksu”. Kto wie, może nową produkcję będzie się dało obejrzeć w całości bez znaczących uszczerbków na zdrowiu psychicznym.

Plagi Breslau - obsada filmu Vegi

W filmie wystąpią również: Agnieszka Dygant, Ewa Kasprzyk i Katarzyna Bujakiewicz, Wojciech Kalinowski, Jacek Beler i Andrzej Grabowski. Pojawi się również zawodnik i komentator MMA, Karol Bedorf, dziennikarz i prezenter telewizyjny Filip Chajzer, a także trener personalny Michał Karmowski, w niektórych kręgach znany pod pseudonimem Jaglak. 

Premiera już w grudniu 2018 roku. Tylko na Showmax.com.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.