"No Time to Die" - Daniel Craig po raz ostatni jako Agent 007 w oficjalnym zwiastunie

04.12.2019 15:32
Daniel Craig w No Time to Die|undefined Fot. kadr z wideo "NO TIME TO DIE Trailer UK"/youtube.com

W sieci nareszcie pojawił się pierwszy oficjalny zwiastun "No Time to Die", czyli ostatniego filmu z Danielem Craigiem w roli Agenta 007. Jakie przygody czekają na Jamesa Bonda tym razem?

Daniel Craig wciela się w Agenta 007 od 2006 roku. Pierwszy raz zobaczyliśmy go w "Casino Royale", które okazało się być ogromnym sukcesem komercyjnym i artystycznym. Dzięki świetnemu występowi, Craig stał się jednym z ulubionych Bondów wśród milionów fanów. Aktor zagrał od tamtego czasu w 3 kolejnych filmach z serii. "No Time to Die" będzie dla niego zatem 5. odsłoną przygód Agenta 007. Zarazem też ostatnią. 

No Time to Die - zwiastun filmu o Bondzie

James Bond po raz kolejny przeszedł na emeryturę i ponownie po kilku miesiącach odpoczynku zostaje namówiony do służby ku Jej Królewskiej Mości. Tym razem światu zagraża eko-terrorysta (Rami Malek), który jest gotów na "zabawę w Boga". Agent 007 po raz kolejny musi udowodnić, że jest gotowy na pokonanie sprytnego przeciwnika. W filmie powracają też starzy znajomi (Moneypenny, Q, M, Madeleine Swann, czy dr Blofeld). 

Przeczytaj także

Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun "No Time to Die":

Tak za to brzmi oficjalny opis filmu wypuszczony przez dystrybutora:

Na prośbę swojego starego przyjaciela, Felixa Leitera z CIA, James Bond bierze udział w misji odbicia porwanego naukowca. Trop prowadzi do niebezpiecznego złoczyńcy.

W filmie oprócz wspomnianego Craiga i Maleka wystąpią również: Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris, Lashana Lynch, Jeffrey Wright, Lea Seydoux i Billy Magnussen. Polska premiera filmu jest planowana na 3 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: "Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO]

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.