"No Time to Die": plakat i polska data premiery nowego filmu o Bondzie

06.10.2019 10:56
Foto: SplashNews.com/East News|undefined Fot. SplashNews.com/East News

W sieci pojawił się oficjalny plakat 25. filmu o Jamesie Bondzie. Poznaliśmy też polski tytuł i datę premiery.

Fani przygód Jamesa Bonda mają kolejne powody do radości. Po teaserze, który zdradził oficjalny tytuł, zaprezentowano oficjalny plakat filmu. Polscy dystrybutorzy zdradzili przy okazji polskie tłumaczenie, oraz datę premiery "No Time to Die" w naszym kraju.

"No Time to Die" - plakat 25. filmu o Bondzie

Plakat filmu "No Time to Die" prezentuje się następująco:

Plakat, jak to zwykle bywa, jest dość enigmatyczny i nie zdradza zbyt wiele. Co jednak wiemy o fabule filmu? W "No Time to Die" zastaniemy agenta 007 cieszącego się emeryturą. Błogie chwile przerwie mu jednak wizyta dawnego przyjaciela Felixa Leitera z CIA. Ten poprosi bohatera o pomoc w uratowaniu porwanego naukowca. To, co początkowo wydawało się prostym zadaniem, szybko zmieni się w walkę na śmierć i życie w starciu z tajemniczym złoczyńcą, uzbrojonym po zęby w nowoczesną technologię.

Przeczytaj także

"No Time to Die" - polski tytuł i data premiery

Polscy dystrybutorzy potwierdzili, że 25. film o Agencie 007 ukaże się w naszym kraju pod tytułem "Nie czas umierać". Film wejdzie na ekrany polskich kin 3 kwietnia 2020 roku. Oznacza to, że Polacy zobaczą nowego Bonda pięć dni przed Amerykanami. 

Przeczytaj także

W "No Time to Die" Daniel Craig po raz ostatni wcieli się w ikoniczną postać Jamesa Bonda. W swoich rolach powrócą także Ralph Fiennes (M), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Lea Seydoux (Madeleine Swann), Naomie Harris (Moneypenny), Ben Whishaw (Q) i Rory Kinear (Tanner). W nowych rolach wystąpią natomiast Rami MalekDali Benssalah, Billy Magnussen, Lashana Lynch, Ana De Arma oraz David Dencik. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga

Zobacz też: "Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO] 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.