"No Time to Die" to najdroższa część Jamesa Bonda. Ile kosztuje film?

07.11.2019 10:30
James Bond 25|undefined Fot. . kadr z wideo JAMES BOND 007 "NO TIME TO DIE" Teaser Trailer (2020) Daniel Craig Movie

Fani Jamesa Bonda musieli trochę poczekać na najnowszą część. "No Time to Die" to 25. film o Agencie 007, który okazuje się bardzo drogi w wykonaniu.

Premiera najnowszej części Jamesa Bonda odbędzie się już w 2020 roku. Okazuje się jednak, że twórcy najwyraźniej nie przewidzieli wszystkich kosztów, bo 25. produkcja opowiadająca o Agencie 007 będzie najdroższą w historii Bonda. To oznacza, że film będzie musiał zarobić naprawdę sporo, żeby koszty produkcji się zwróciły.

"No Time to Die" to najdroższa część Jamesa Bonda. Ile kosztuje film?

Daniel Craig kończy z rolą Jamesa Bonda. Główny bohater w filmie ma odejść z agencji szpiegowskiej, by wieźć spokojne życie na Jamajce. Jego miejsce zajmie agentka grana przez gwiazdę "Kapitan Marvel" - Lashanę Lynch, która otrzyma kryptonim 007. Pojawienie się nowych postaci to kolejne koszty i dlatego po stworzeniu kosztorysu wyszło, że produkcja będzie kosztowała... 250 milionów dolarów. Warto wspomnieć, że informacja o takiej kwocie padła przed stworzeniem kampanii marketingowej.

Przeczytaj także

Dla porównania budżet "Spectre" wyniósł 245 milionów dolarów. 25. Bond będzie znacznie droższym filmem. Widzowie z pewnością mogą się spodziewać czegoś wielkiego. W końcu budżet "Avengers: Endgame" wynosił 250 milionów dolarów. Który film o Agencie 007 był najbardziej dochodowy? Okazuje się, że "Skyfall". Produkcja zarobiła ponad miliard dolarów. Kiedy odbędzie się premiera "No Time to Die"? Film ujrzy światło dzienne 8 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: "Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.