Nowa moda wśród fanów „Star Wars”. Czym jest Kylo Ren Challenge?

Sergiusz Kurczuk
03.01.2018 12:25
Nowa moda wśród fanów „Star Wars”. Czym jest Kylo Ren Challenge? Fot. kadr z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi

Jeśli od premiery „Przebudzenia Mocy” chciałeś być jak Kylo Ren, teraz masz okazję!

Po premierze filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” bohater znany jako Kylo Ren przejdzie do historii kinematografii. To jest pewne. Niestety nie chodzi o godne zastąpienie Dartha Vadera. W pamięci większości widzów zapadła scena, w której grany przez Adama Drivera syn Hana Solo zostaje przyłapany przez Rey (Diasy Ridley) bez koszulki. O tej scenie napisaliśmy nawet artykuł, bo tłumaczył się z niej sam reżyser filmu Rian Johnson. A jest z czego, bo fragment z klatą Kylo Rena jest dość kuriozalny. 

Internauci postanowili podchwycić ten motyw i oprócz miliona memów z nagimi piersiami Kylo, pojawił się challenge dotyczący jego osoby. Na Instagramie popularność zdobywa hasztag #kylorenchallenge. Za jego pomocą opisuje się fotki, na których fani „Star Wars” próbują odtworzyć scenę z „Ostatnich Jedi”, prezentując swoje klaty. W zabawie wziął nawet udział muzyk John Meyer, który zachęca innych miłośników kosmicznej sagi do zdjęcia koszulki.

Jak widać, niektórzy do tematu wyzwania podchodzą poważnie inni dość humorystycznie. Dobrze, że Instagram nie blokuje nagich męskich piersi, bo fani „Gwiezdnych Wojen” nie mogliby się poczuć jak wnuczek Dartha Vadera. Chociaż żeńska wersja też się znalazła.

Czy Kylo uda się jeszcze odbudować wizerunek największego zagrożenia dla całej galaktyki? Może być trudno. Okaże się w IX epizodzie, którego premiera została zapowiedziana na grudzień 2019 roku. 

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.