Nowa superbohaterka Marvela w akcji w pierwszym oficjalnym zwiastunie „Ant-Man and the Wasp”

Sergiusz Kurczuk
30.01.2018 15:19
Nowa superbohaterka Marvela w akcji w pierwszym oficjalnym zwiastunie „Ant-Man and the Wasp” Fot. kadr z filmu Ant-Man and the Wasp

Scott Lang powraca tym razem z partnerką u boku. Zobacz, jak Wasp prezentuje się w akcji w pierwszym zwiastunie nowego filmu Marvel Studios.

Może i są nie pozorni, ale mogą wyrządzić przestępcom więcej krzywdy, niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Ant-Man po raz pierwszy pojawił się w swoim filmie z 2015 roku. Były kryminalista Scott Lang (Paul Rudd) został wybrany przez naukowca doktora Hanka Pyma (Michael Douglas) do walki ze złym Yellowjacketem (Corey Stoll), który wykradł substancję potrafiącą zmniejszać dowolny obiekt, odkrytą przez geniusza. Lang staje się najmniejszym herosem w MCU - Ant-Manem, który oprócz zmniejszania się do wielkości owada, potrafi również komunikować się z mrówkami. Pod koniec filmu Pym prezentuje swojemu nowemu sprzymierzeńcowi i ukochanej córce Hope (Evangeline Lilly) kostium Wasp i jednocześnie zapowiada kontynuację filmu. 

„Ant-Man and the Wasp” - zwiastun

Fani miniaturowego bohatera nie musieli czekać długo na jego ponowne pojawienie się na ekranach kin. Ant-Man wystąpił gościnnie w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” i stanął po stronie wyjętego spod prawa herosa. Tam po raz pierwszy użył swoich mocy w odwrotnym kierunku - zamiast się zmniejszyć, urósł do ogromnych rozmiarów. Fani liczyli, że w filmie wystąpi również Wasp, ale musieli trochę poczekać, żeby zobaczyć ją w akcji. I w końcu jest! Pierwszy zwiastun filmu o dwóch najmniejszych bohaterach MCU, czyli „Ant-Man and the Wasp”:

W zwiastunie widzimy, że Henry Pym, Scott i Hope muszą uciekać i ukryć się, prawdopodobnie przed FBI. Ponownie pojawia się technologia stworzona przez ojca Hope, która sprawdza się w codziennym życiu, jak i w superbohaterskiej walce. Znowu możemy podziwiać Giant-Mana, a także przyjrzeć się na ułamek sekundy nowemu przeciwnikowi - tajemniczemu Ghostowi, znanemu czytelnikom komiksów. Jest również Laurence Fishburne w roli Billa Fostera, wątek córki Scotta oraz jego wierny przyjaciel Luis. Ale nie oszukujmy się. Wszyscy czekali na Wasp w akcji! Hope prezentuje swoje umiejętności. Nie tylko może się zmniejszać, ale ma również skrzydełka osy oraz miotacz pocisków wbudowany w kostium. Te użądlenia muszą boleć!

„Ant-Man and the Wasp” - kiedy premiera?

Na więcej scen z niesamowitym duetem w roli głównej przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Premiera filmu odbędzie się 6 lipca 2018 roku. Jednak oczekiwanie umilą inne produkcje od Marvel Studios. 12 lutego do kin wchodzi „Black Panther”, a 25 kwietnia 3. cześć „Avengers”

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.