Nowa zapowiedź filmu "Enola Holmes" zdradza datę premiery pełnego zwiastuna

25.08.2020 11:01
Foto: ALEX BAILEY/Photoshot/East News|undefined Fot. ALEX BAILEY/Photoshot/East News

Jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego sezonu już wkrótce doczeka się pełnego zwiastuna. Tymczasem otrzymaliśmy nową, krótką zapowiedź.

"Enola Holmes" cieszy się nie lada zainteresowaniem. Nic zresztą dziwnego, w końcu będzie to opowieść o siostrze legendarnego Sherlocka Holmesa, w dodatku z iście gwiazdorską obsadą. Widzowie wyczekują pełnego zwiastuna, który zdradzi nam nieco więcej szczegółów fabularnych. W sieci pojawiła się właśnie jego zapowiedź.

"Enola Holmes" - nowa zapowiedź

Zgodnie z zapowiedzią, pełny zwiastun filmu ujrzy światło dzienne dziś o godzinie 14:30 czasu polskiego. Co na obecną chwilę wiemy o fabule? Została ona oparta na powieści "The Enola Holmes Mysteries" autorstwa Nancy Springer i przedstawia perypetie tytułowej Enoli. Dziewczyna, choć mniej znana niż jej brat detektyw, posiada równie wielkie zdolności. Jak będzie je wykorzystywać? Tego dowiemy się 23 września 2020 roku, gdy film Harry'ego Bradbeera zawita w bibliotece Netfliksa.

W obsadzie znaleźli się: Millie Bobby Brown jako Enola, Henry Cavill jako Sherlock oraz Sam Claflin jako Mycroft, a także Helena Bonham Carter, Fiona Shaw, Adeel Akhtar, Susie Wokoma, Frances de la Tour i Louis Partridge.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.