Nowe logo "Ant-Man: Quantumania" jest bardzo dziwne. Fani oczywiście zaczęli snuć teorie na jego temat

26.10.2021 12:02
Nowe logo "Ant-Man: Quantumania" jest bardzo dziwne. Fani oczywiście zaczęli snuć teorie na jego temat Fot. Capital Pictures/EAST NEWS

Niedawno ruszyły prace nad filmem "Ant-Man and the Wasp: Quantumania". W sieci pojawiło się zdjęcie logotypu z produkcji, które wywołało niemałe zamieszanie wśród fanów MCU.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania - logo wywołało zamieszanie

Wszystko dlatego, że jest bardzo, ale to bardzo specyficzne. Fani od razu zaczęli komentować, że przypomina nieco pokręcony logotyp "Lokiego" - to wydaje się być naturalne nawiązanie, ponieważ wiemy, że serial jest połączony z filmem "Ant-Man and the Wasp: Quantumania" postacią Kanga the Conquerora.

Polecamy

Ten zadebiutował w produkcji Disney+, a wiemy też, że będzie "głównym złym" w nadchodzącej produkcji z Paulem Ruddem i Evangeline Lilly. Jego motywem przewodnim jest czas 

Kang zadebiutował w komiksie "Avengers" #8 z 1964 roku i był oczywiście dziełem Stana Lee i Jacka Kirby'ego. W komiksowym uniwersum Marvela jest potężnym podróżnikiem w czasie, który podbijał ludy z przeszłości i odległej przyszłości. Naprawdę nazywa się Nathaniel Richards i pochodzi z XXX wieku alternatywnej rzeczywistości, w której ludzkość nigdy nie weszła w okres średniowiecza.

Polecamy

Jest jednym z najpotężniejszych przeciwników Avengers, ale walczył również z Fantastyczną Czwórką. Ma silne powiązania z tą drużyną, ponieważ jego odległymi przodkami są Reed Richards i Doctor Doom. To może również oznaczać, że jego występ w "Ant-Man and the Wasp: Quantumania" może być wstępem dla Pierwszej Rodziny Marvela.  

Nową część przygód Scotta Langa i Hope van Dyne wyreżyseruje ponownie Peyton Reed, a poza Jonathanem Majorsem w roli Kanga w filmie zobaczymy też Paula Rudda, Evangeline Lilly i Michaela Douglasa. Film ma zadebiutować 28 lipca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.