Nowe sceny z superprodukcji „Wonder Woman”. Zobacz spoty

Kamil Dachnij
28.04.2017 12:58
Nowe sceny z superprodukcji „Wonder Woman”. Zobacz spoty Fot. Kadr z video

Już niebawem zawita na naszych kinach długo oczekiwany film o superbohaterce ze stajni DC, „Wonder Woman”. Zobacz spoty z nowymi scenami. 

Warner Bros i DC Entertainment przypominają się z nowymi spotami do Wonder Woman. Znajdziemy w nich kilka nowych scen ukazujących superbohaterkę w akcji, w tym bardzo krótkie ujęcie jej konfrontacji z Aresem. 

Fabuła filmu opowiada o Dianie, niepokonanej w walce amazońskiej księżniczce. Wychowana na odizolowanej rajskiej wyspie, żyła z dala od cywilizacji aż do chwili, gdy rozbił się na niej amerykański pilot i opowiedział o straszliwym konflikcie, jaki ogarnął resztę świata. Diana postanawia pomóc i wyrusza na wojnę u boku mężczyzny. To właśnie na niej odkryje pełnię swych mocy i zarazem swoje przeznaczenie. Stanie się Wonder Woman. 

Presja, jaką czuje DC przy „Wonder Woman” jest ogromna. Przypomnijmy, że na ich dwóch ostatnich tytułach („Batman v Superman” oraz „Legion samobójców”) nie pozostawiono suchej nitki. Choć zła krytyka nie przeszkodziła filmom w odniesieniu sukcesu komercyjnego, to jednak jeszcze bardziej odczuwalna jest przepaść w stosunku do jakości produkcji Marvela.  

Główną rolę zagrała Gal Gadot. W obsadzie są także Chris Pine, Robin Wright, Danny Huston oraz Ewen Bremner. Reżyserem dzieła jest Patty Jenkins. W naszych kinach film pojawi się 2 czerwca 2017. 

 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.