Nowe, ekskluzywne zdjęcia i okładki prezentujące „Ostatnich Jedi” – epizodu, który ma zmienić całą sagę

Natalia Hluzow
20.11.2017 14:31
Nowe, ekskluzywne zdjęcia i okładki prezentujące „Ostatnich Jedi” – epizodu, który ma zmienić całą sagę Fot. kadry z wideo

Entertainment Weekly udostępnił nowe, ekskluzywne fotosy z VIII epizodu „Star Wars” oraz 4 okładki sugerujące, że film „Ostatni Jedi” przyniesie duże zmiany.

Już 14 grudnia 2017 roku ponownie przeniesiemy się do odległej galaktyki, gdzie spotkamy starych przyjaciół, dobrze znanych wrogów oraz zupełnie nowe postaci. W związku z tym, że premiera „Star Wars: The Last Jedi” zbliża się wielkimi krokami, możemy podziwiać coraz więcej materiałów związanych z filmem.

Wśród coraz to nowszych spotów i zdjęć z planu, wielką niespodzianką dla fanów „Star Wars” była seria ekskluzywnych zdjęć, którą 19 listopada 2017 roku Entertainment Weekly podzielił się na swojej stronie. Część z nich mogliśmy już zobaczyć w dotychczasowych materiałach wideo, jednak wiele z nich to zupełnie nowe ujęcia z filmu lub z planu. Możecie zobaczyć je poniżej:

EW zaprezentował też 4 nowe okładki, które będą zdobiły nowe wydanie magazynu od 21 listopada 2017. Przedstawione na nich postaci zostały dobrane w pary nieprzypadkowo i wszystkie te połączenia wskazują na zapowiadane zwroty akcji, jakie mają nastąpić w 8. epizodzie sagi. Okładka z Rey (Daisy Ridley) i Kylo Renem (Adam Driver) zadaje pytanie: „Czy Rey przejdzie na Ciemną Stronę Mocy?”.

kylo i rey Fot. foto: materiały prasowe

Na kolejnej okładce widzimy Finna (John Boyega) z nową bohaterką - Rose Tico (Kelly Marie Tran) i pytaniem: „Czy Finn wróci do siebie?”. Chodzi tu zapewne o jego regenerację po walce, którą stoczył z Kylo Renem i z której mógł nie wyjść cało. Na szczęście na to pytanie znamy już odpowiedź. Finn powróci w 8. epizodzie „Star Wars silniejszy i pewniejszy siebie, jak zapowiedział sam odtwórca jego roli.

finn Fot. foto: materiały prasowe

Trzecia okładka prezentuje postać Poe (Oscar Isaac) oraz wiceadmirał Holdo (Laura Dern). U góry możemy natomiast dostrzec zdanie: „Czy Poe dogada się z jego nową szefową?”. Pytanie to jasno sugeruje, że Holdo przejmie kontrolę nad Ruchem Oporu, co sugerowały już poprzednie zdjęcia z planu.

poe Fot. foto: materiały prasowe

Najciekawsza jest jednak ostatnia okładka, na której możemy zobaczyć Marka Hamilla i Carrie Fisher oraz pytanie: „Czy Luke i Leia ponownie się zjednoczą”. Choć było to do przewidzenia, dotychczas oglądaliśmy tylko materiały ukazujące spotkanie Luke’a i Rey, dlatego tak otwarta sugestia, że legendarne rodzeństwo spotka się na ekranie jest nie lada gratką dla fanów.

 

luke i leia Fot. foto: materiały prasowe

„Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” ma czerpać z oryginalnej trylogii „Star Wars” o wiele bardziej niż „Przebudzenie mocy”, w którym zarówno Leia, jak i Luke pojawili się na krótko. Teraz rodzeństwo ma odegrać dużo większą rolę, choć w centrum uwagi znajdą się bez wątpienia Rey i Kylo Ren, którzy zmierzą się lub zjednoczą ze sobą. Jak naprawdę potoczą się ich losy dowiemy się bowiem dopiero 14 grudnia 2017 roku, kiedy „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” trafią do kin.

 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.