Nowe zdjęcie z „Ostatnich Jedi” zdradza rolę, jaką wiceadmirał Holdo odegra w filmie?

Natalia Hluzow
19.10.2017 11:34
Nowe zdjęcie z „Ostatnich Jedi” zdradza rolę, jaką wiceadmirał Holdo odegra w filmie? Fot. kadr z wideo

W mediach pojawił się niepublikowany dotąd fotos z 8. epizodu „Star Wars”. Przedstawia owianą tajemnicą postać Amylin Holdo. Czy pani wiceadmirał pokieruje Ruchem Oporu?

Postać grana przez Laurę Dern jest jedną z najbardziej oczekiwanych nowych bohaterek filmowej sagi „Star Wars”, a zarazem najbardziej tajemniczą. Rola, jaką ma w filmie odegrać dawna przyjaciółka Lei, jest sekretem strzeżonym o wiele pilniej niż miejsce pozostałych nowych bohaterów w historii. Ani aktorka wcielająca się w rolę wiceadmirał Holdo, ani reżyser filmu „Ostatni Jedi celowo nie chcą wypowiadać się na temat tego, czy bohaterka ostatecznie okaże się sojuszniczką czy przeciwniczką generał Organy. Jak powiedział Rian Johnson:

Ta dyskrecja ma swój sens. Cała zabawa z postacią Laury, z Admirał Holdo, polega właśnie na tym ciągłym zastanawianiu się, jaki jest jej związek z innymi postaciami, w trakcie zagłębiania się w film.

Choć wszystko wskazuje na to, że Lucasfilm zamierza ukrywać informacje na temat Holdo aż do premiery filmu, w programie „The Ellen Show” zaprezentowano zdjęcie bohaterki, które może zdradzać jej rolę w filmie.

last jedi new photo Fot. foto: kadr z wideo

Ze zdjęcia możemy wnioskować, że jest to scena, w której wiceadmirał Holdo zagrzewa rebeliantów do walki z siłami Najwyższego Porządku. Dlaczego nie robi tego Leia? Być może zrobiła to już wcześniej, a Holdo, z racji swojej wysokiej pozycji, dodaje tylko własne rady. A może Ruch Oporu podzielił się na dwie grupy – zwolenników Holdo i popleczników Organy? Wszystko wskazuje na to, że odpowiedzi poznamy dopiero oglądając 8. epizod „Star Wars”.

last jedi new photo 1 Fot. foto: kadr z wideo

Na szczęście, dzieli nas od tego coraz mniej czasu. Premiera filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” już za niecałe dwa miesiące – 14 grudnia 2017 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.