Nowe zdjęcie z "Thor: Love and Thunder" prezentuje nam Natalie Portman w roli superbohaterki

09.05.2022 10:06
Nowe zdjęcie z "Thor: Love and Thunder" prezentuje nam Natalie Portman w roli superbohaterki Fot. Jordan Strauss/Invision/AP/East News

Niedawno w sieci pojawił się oficjalny zwiastun filmu "Thor: miłość i grom". Ten wywołał niemałe zamieszanie, ponieważ pokazywał nam Jane Foster (Natalie Portman) w roli superbohaterki.

Thor: Love and Thunder - zobaczcie nowe zdjęcie z dwójką Thorów

Jakiś czas temu zobaczyliśmy zwiastun filmu "Thor: miłość i grom", w którym tytułowy bohater zaczyna podróż po kosmosie w celu poszukiwania siebie. Tam odnajduje nie tylko miłość (zarówno romantyczną, jak i platoniczną), ale również swojego nowego wroga - Gorra, zabójcę Bogów. 

Polecamy

Na jego drodze pojawia się również jego była dziewczyna, Jane Foster. Ta przeszła ogromną metamorfozę - teraz sama jest bowiem superbohaterką o mocach oryginalnego Thora. Widzimy ją w pancerzu przypominającym ten, który nordycki bóg nosił w pierwszej odsłonie swojej serii, a w rękach dzierży natomiast młot Mjolnir. 

Całość zapowiada nam zwariowaną przygodę po kosmosie, a poniżej możecie zobaczyć zdjęcie, na którym widzimy superbohaterski duet:

Polecamy

W filmie pojawią się również wszyscy Strażnicy Galaktyki, Tessa Thompson w roli Walkirii oraz Taika Waititi jako Korg, a także m.in. Russel Crowe, który ma się wcielić w Zeusa. Produkcja "Thor: miłość i grom" zadebiutuje 8 lipca 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.