„Nowi Mutanci” zasieją lęk w uniwersum X-Men. W sieci pojawił się nowy teaser i plakat filmu

Natalia Hluzow
06.12.2017 14:56
„Nowi Mutanci” zasieją lęk w uniwersum X-Men. W sieci pojawił się nowy teaser i plakat filmu Fot. kadr z wideo

Nowe materiały promocyjne pozwalają sądzić, że kolejna produkcja z serii X-Men naprawdę będzie filmem grozy.

Ambitny plan 20th Century Fox, by w 2018 roku wprowadzić do kin trzy zupełnie różne filmy superbohaterskie, jest coraz bliższy realizacji. 1 czerwca czeka nas premiera 2. części niepoprawnej komedii „Deadpool”, zaś 2 listopada na ekrany trafi mroczna kontynuacja głównej serii X-Men pt. „Dark Phoenix”. Wcześniej jednak poznamy „Nowych mutantów” ze strony z jakiej filmowych mutantów do tej pory nie znaliśmy.

Nowa poświęcona superbohaterom produkcja 20th Century Fox od samego początku była zapowiadana jako horror i, jak widać, atmosfera grozy jest w jej przypadku konsekwentnie podtrzymywana – od pierwszego trailera „Nowych mutantów”, przez niepokojące spoty wprowadzające widzów do świata bohaterów, aż po plakat promujący film, który możecie zobaczyć poniżej:

W sieci pojawił się też nowy teaser produkcji ukazujący wisiorek z niedźwiedziem i ślady krwi na śniegu, który przypomina, że młodzi mutanci poza własnymi lękami i nieokiełznanymi mocami będą musieli zmierzyć się także z prawdziwym potworem.

Tak jak zapowiadano, będzie nim złowrogi Demon Bear znany dobrze fanom komiksów Marvela, który prześladuje jedną z mutantek - Mirage - najpierw w snach, a następnie w rzeczywistości. Do konfrontacji z nim dojdzie prawdopodobnie w materialnym świecie, tak jak miało to miejsce w komiksowej historii „Demon Bear Saga” napisanej przez Chrisa Claremonta i zilustrowanej przez Billa Sienkiewicza, na której ma opierać się film.

Film wyreżyseruje Josh Boone, który zapowiedział już, że jego „Nowi mutanci” będą trylogią powiązaną z główną serią X-Men. Czas zweryfikuje tak dalekosiężne plany, tym bardziej, że przejęcie 20th Century Fox przez Disney’a jest coraz bardziej prawdopodobne. Na razie cieszmy się więc materiałami promocyjnymi pierwszego filmu o nowych mutantach i czekajmy na premierę, która odbędzie się w piątek, 13 kwietnia 2018 roku.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.