Nowi "Pogromcy duchów" są warci objerzenia? Oto pierwsze recenzje filmu

11.10.2021 11:52
Nowi "Pogromcy duchów" są warci objerzenia? Oto pierwsze recenzje filmu Fot. Columbia Pictures/Ferrari Press/East News

"Ghostbusters: Afterlife" niedawno znów doczekało się opóźnienia premiery, ale fani serii oraz dziennikarze mieli okazję zobaczyć film podczas ostatniego New York Comic-Con 2021, który odbył się w weekend 8-10 października.

Ghostbusters: Afterlife - czy warto obejrzeć film?

Obecnie film ma 84% pozytywnych ocen od krytyków na Rotten Tomatoes, co jest całkiem niezłym wynikiem. Przeglądając krótkie podsumowania dziennikarzy i fanów na Twitterze możemy zauważyć, że zdecydowana większość jest bardzo pozytywnie zaskoczona nowym filmem i komplementuje "Ghostbusters: Afterlife".

Polecamy

Sam film "Ghostbusters: Afterlife" rozgrywa się 30 lat po wydarzeniach z "Pogromców duchów 2". Opowiada o rodzinie, która postanawia się przenieść do małego miasteczka. Tam grupa dzieciaków odkrywa sprzęt swoich dziadków, oryginalnych Pogromców duchów. Razem postanawiają zająć się tym, co ich przodkowie robili najlepiej. 

Wygląda na to, że nowa generacja bohaterów wypada w tym filmie dobrze, a sama produkcja może być hitem. Film jest komplementowany za dobrą obsadę, a najlepiej wypada, kiedy twórcy skupiają się na elementach dramatycznych i komediowych, aniżeli na tanim graniu na nostalgii fanów. "Ghostbusters: Afterlife" ma być filmem zabawnym, momentami strasznym, będącym jednocześnie laurką dla przeszłości, ale też pewnie idącym do przodu.

Polecamy

Jeśli chodzi o aktorów, to najwięcej komplementów kierowano w stronę McKenny Grace - praktycznie wszyscy podkreślają, że młodziutka aktorka "kradnie" film i jest absolutnie najlepszą postacią w filmie "Ghostbusters: Afterlife". Wiele osób podkreśla również, że film ma stworzyć "nową generację fanów", którzy niekoniecznie pamiętają, czy nawet znają pierwowzór. 

Poniżej znajdziecie kilka przykładowych tweetów:

Główne role w filmie zagrają: Finn Wolfhard, McKenna Grace, Logan Kim, Carrie Coon oraz Paul Rudd. W produkcji pojawią się również gwiazdy oryginału: Bill Murray, Dan Aykroyd, Ernie Hudson, Sigourney Weaver oraz Annie Potts. "Ghostbusters: Afterlife" zadebiutuje w kinach 19 listopada 2021 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.