Nowi bohaterowie w pierwszym zwiastunie "Jumanji 3"

02.07.2019 13:02
Jumanji 3|undefined Fot. kadr z filmu Jumanji 3

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun trzeciej części "Jumanji". W trailerze zaprezentowano dwóch nowych bohaterów - dziadków, którzy trafią do świata tytułowej gry.

W 2017 roku zadebiutował film "Jumanji: Przygoda w dżungli" - sequel produkcji z 1995 roku z Robinem Williamsem w roli głównej. Produkcja odniosła sukces i natychmiast zdecydowano się na powołanie do życia kolejnej części. W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun sequela pod tytułem "Jumanji: The Next Level". Jak się prezentuje zapowiedź?

"Jumanji 3" - pierwszy zwiastun filmu

Twórcy kilka dni przed premierą trailera zdradzili podtytuł trzeciej części. "The Next Level" (co można tłumaczyć jako "Następny poziom") idealnie współgra z tematyką filmu, który opowiada o grze wideo, która wciągnęła do siebie grupę nastolatków. W cyfrowym świecie protagoniści dosłownie wcielają się w bohaterów gry, co czasami wiąże się z dość dużymi zmianami. Co czeka ich w kolejnej odsłonie "Jumanji"?

W nowej produkcji do świata Jumanji prowadzi stara gra konsolowa. Jeden z bohaterów - Spencer, będzie się starał naprawić cartridge z tajemniczym tytułem. Uda mu się, co spowoduje, że w cyfrowej dżungli oprócz młodych bohaterów znajdą się również ich dziadkowie, w których wcielili się Danny DeVito i Danny Glover. W świecie Jumanji będą wyglądać jak... Dwayne "The Rock" Johnson i Kevin Hart. Ich zadaniem będzie odnalezienie zaginionego Spencera i wydostanie się do prawdziwego świata. 

 

"Jumanji: The Next Level" - kiedy premiera?

W pozostałych rolach wystąpią ponownie Jack Black, Karen Gillan, Nick Jonas, Ser'Darius Blain, Madison Iseman, Morgan Turner i Alex Wolff. Oprócz DeVito i Glovera w serii zadebiutuje również Awkwafina. Reżyserem, podobnie jak w przypadku 2. części został Jake Kasdan. Gdzie jest Spencer? Co się stało z bohaterami filmu "Jumanji: Przygoda w dżungli"? Dowiemy się za kilka miesięcy. "Jumanji 3: The Next Level" trafi na ekrany kin 13 grudnia 2019 roku. 

Zobacz też: „Jumanji 3” ma być związane z pierwszą częścią z Robinem Williamsem w roli głównej 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.