Nowi kosmici i agenci na pierwszych zdjęciach z filmu "Men in Black: International"

Sergiusz Kurczuk
21.01.2019 09:21
Men in Black: International|undefined Fot. Men in Black: International

W sieci pojawiły się pierwsze kadry ze spin-offu "Facetów w czerni" zatytułowanego "Men in Black: International". Widzimy na nich agentów granych przez Chrisa Hemswortha i Tessę Thompson oraz nowe rasy kosmitów, które wystąpią w produkcji. 

Rok 2019 będzie niezwykle udany, szczególnie dla wszystkich fanów science fiction. Do kin po kilku latach przerwy powrócą "Faceci w czerni", a raczej spin-off opowiadający o brytyjskiej frakcji tajnej organizacji, chroniącej Ziemię przed kosmitami. Do premiery filmu zostało już kilka miesięcy, więc Sony, postanowiło podzielić się z przyszłymi widzami kadrami z "Men in Black: International". Co przedstawiają nowe materiały promocyjne?

"Men in Black: International" - kadry ze spin-offu "Facetów w czerni"

Pod koniec grudnia 2018 roku twórcy zaprezentowali pierwszy zwiastun filmu. Napakowana akcją zapowiedź w wielu fragmentach odnosiła się do oryginalnej serii z Tommym Lee Jonesem i Willem Smithem w rolach głównych. Tym razem zobaczymy przygody zupełnie nowych agentów - M (Tessa Thompson) i H (Chris Hemsworth). Tym razem główni bohaterowie nie tylko będą musieli stanąć oko w oko z nowymi kosmicznymi zagrożeniami na całym świecie, ale również znaleźć kreta, pracującego w szeregach organizacji MIB. Oczywiście nie może zabraknąć dobrze znanych, jak i zupełnie nowych obcych. Serwis Collider zaprezentował kilka kadrów z nadchodzącego filmu.

Głównie na fotografiach widzimy protagonistów. Znajdują się w główne bazie agencji, jadą futurystycznym motocyklem ulicami bliskowschodniego kraju, próbują wydostać się z pustyni oraz rozmawiają na pobojowisku walki z jakimś kosmitą. Na jednym ze zdjęć pojawia się Liam Neeson, który zagra bardziej doświadczonego agenta MIB, prawdopodobnie mentora postaci, w którą wcieli się Hemsworth. Nie zabrakło również nowych, ciekawie wyglądających kosmitów, którzy należą do szeregów Facetów w czerni. Nie należy jednak wykluczać, że to przebrania głównych bohaterów, którzy będą starali się przeniknąć w szeregi obcych nielegalnie ukrywających się na Ziemi.

Oprócz kadrów zaprezentowano również pierwszy plakat filmu.

Men in Black: International Fot. foto: materiały promocyjne

"Men in Black: International" - kiedy premiera?

Reżyserią filmu zajął się F. Gary Gray. Oprócz Hemswortha, Thompson i Neesona, w filmie wystąpią również Emma Thompson, Rebecca Ferguson, Kumail Nanjiani, Rafe Spall, Laurent Bourgeois i Larry Bourgeois. "Men in Black: International" trafi do kin 14 czerwca 2019 roku.

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.