Nowy Bond "wymyśli agenta na nowo". Na film poczekamy jeszcze przynajmniej 2 lata

30.06.2022 16:02
Nowy Bond "wymyśli agenta na nowo". Na film poczekamy jeszcze przynajmniej 2 lata Fot. Columbia Pictures/Collection Christophel/East News

"Nie czas umierać" był zakończeniem przygody Daniela Craiga z postacią Agenta 007. Od premiery minęło już sporo czasu, ale producenci filmów o Bondzie zapowiadają, że oczekiwanie się przedłuży. 

Prace nad nowym Bondem ruszą dopiero za dwa lata. Producenci chcą "wymyślić go na nowo"

Wraz z premierą "Nie czas umierać", Daniel Craig pożegnał się ze swoją wieloletnią rolą, a widzowie po raz ostatni zobaczyli dotychczasowe wcielenie bohatera, które przez wielu jest uważane za najlepsze do tej pory. Jeśli wierzyć producentom, w najbliższych latach Bond zostanie odmieniony jeszcze bardziej. 

Polecamy

Wszystko dlatego, że producentka Barbara Broccoli w rozmowie z Deadline przyznała, że kolejny film będzie rewolucyjny dla postaci Agenta Jej Królewskiej Mości. Według niej, twórcy serii mają teraz za zadanie "wymyślić Bonda na nowo", a w związku z tym nie powstaje na razie żaden skrypt, ani nie wiadomo, kto będzie następcą Craiga. 

Nie mamy jeszcze nikogo na jego miejsce. Pracujemy nad tym, w którym kierunku iść. Rozmawiamy o tym. Nie ma scenariusza i nie możemy go wymyślić, dopóki nie zdecydujemy, jak podejdziemy do następnego filmu, ponieważ tak naprawdę jest to wymyślenie Bonda na nowo. Odkrywamy, kim on jest, a to wymaga czasu.

Polecamy

Oprócz tego, Broccoli zdradziła, że do oficjalnego rozpoczęcia pracy na planie 27. filmu o Jamesie Bondzie pozostały jeszcze co najmniej 2 lata. Producentka zaznaczyła jednak, że mimo plotek agent nie powróci jako kobieta. Dodała też, że tym razem Bond może być jednak innego koloru skóry, niż biały.

Jedno jest pewne - na nowe przygody Agenta 007 jeszcze naprawdę sporo poczekamy.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.