Nowy film Adama Sandlera ma 100% świeżości na Rotten Tomatoes

06.09.2019 13:01
Adam Sandler|undefined Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Jeśli myśleliście, że Adam Sandler będzie teraz gromadził miliony za występowanie w mizernych komediach Netfliksa to jesteście w błędzie - jego najnowszy "Uncut Gems" okazał się przebojem wśród krytyków filmowych.

Może były to nieco zbyt mocne słowa, bo Sandler prawdopodobnie nadal będzie występował w komediach Netfliksa (jakoś zarabiać na chleb trzeba), ale aktor definitywnie nie zrezygnuje z okazji, by pokazać nieco bardziej artystyczną stronę swojego warsztatu. Na festiwalu filmowym w Telluride zaprezentowano bowiem film "Uncut Gems" w reżyserii braci Safdie. Wygląda na to, że produkcja może spowodować renesans kariery popularnego aktora.

Uncut Gems z Adamem Sandlerem będzie artystycznym hitem?

Wszystko dlatego, że film "Uncut Gems" jest obecnie bardzo dobrze oceniany przez krytyków i ma aż 100% świeżości na Rotten Tomatoes. To oczywiście nie oznacza, że film jest genialny - jest to jedynie wskazówka, która mówi nam, że wszyscy krytycy ocenili produkcję pozytywnie. Recenzji jest też na razie tylko 7, co również jest mało miarodajne. 

Przeczytaj także

Nie mniej, pewne jest to, że Sandler nadal okazuje się być nazwiskiem przyciągającym widzów do Netfliksa. Jego ostatni film "Murder Mystery" został zmieszany z błotem, ale obejrzało go ponad 17 milionów osób, gdy trafił na platformę streamingową. Warto zaznaczyć, że nie jest to jedynie "uruchomienie filmu" - Netflix liczy film jako "obejrzany", gdy dane konto odtworzy przynajmniej 70% produkcji. 

Czy "Uncut Gems" okaże się sukcesem komercyjnym i artystycznym, gdy zobaczy go więcej osób? Tego dowiemy się 13 grudnia 2019 roku, gdy film trafi do kin. W filmie oprócz Adama Sandlera zobaczymy również m.in. Lakeitha Stanfielda, Idinę Menzel oraz Pom Klementiff. 

Zobacz także: Film "Murder Mystery" z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston pobił wszystkie rekordy Netfliksa

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.