Nowy plakat „Iniemamocnych 2” zapowiada powrót znanej postaci

Kamil Kacperski
12.02.2018 13:03
Nowy plakat „Iniemamocnych 2” zapowiada powrót znanej postaci Fot. kadr z wideo

Oprócz tego Disney zapowiedziało, że podczas Igrzysk Olimpijskim w Pjongczang odbędzie się premiera nowego materiału z filmu. Niestety nie wiadomo, czy będzie to spot telewizyjny, czy może pełnoprawny zwiastun.

Premiera drugiej części najlepszego filmu o Fantastycznej Czwórce, która nie jest Fantastyczną Czwórką zbliża się wielkimi krokami. W związku z tym, poznajemy na temat „Iniemamocnych 2” coraz więcej informacji. W lutym 2018 roku w USA zaczęły się pojawiać plakaty promujące film, na których oficjalnie potwierdzono, że powróci Edna Mode, stylistka superbohaterów.

Mode, grana przez reżysera produkcji Brada Birda, z miejsca stała się ulubienicą fanów, dlatego jej powrót będzie definitywnie bardzo dobrze odebrany przez widzów. Jak się okazuje nie ją zobaczymy na ekranie podobnie - powróci cała obsada pierwszej części filmu, zatem szykuje się ekscytujące widowisko z Mrożonem i resztą superbohaterskiej kompanii towarzyszącej rodzinie Parrów.

Dopiero co zobaczyłam ten post na tumblerze i nie mogę wam powiedzieć jak bardzo jestem podekscytowana... „Iniemamocni 2” będą w punkt!

Edna Mode powróci w „Iniemamocnych 2”

Oprócz tego Pixar zapowiedział niespodziankę dla fanów oglądających Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pjongczangu. Mianowicie, już w środę, 14 lutego 2018 roku twórcy udostępnią nowe materiały z filmu. Nie wiadomo jednak jeszcze, czy będzie to może krótki spot telewizyjny, czy może fani otrzymają pełnoprawny zwiastun promujący „Iniemamocnych 2”.

Do swoich ról powróci rodzina superbohaterów w obsadzie: Holly Hunter jako pani Iniemamocna,  Craig T. Nelson w roli Pana Iniemamocnego, ich dzieciaki Sarah Vowell (Wioleta) oraz Huck Milner (Maks), a także powracający w roli Mrożona Samuel L. Jackson. Premiera filmu w Stanach Zjednoczonych 15 czerwca 2018 roku, natomiast w Polsce dostępny będzie dopiero 13 lipca 2018 roku.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.