Nowy spot filmu „Iniemamocni 2”. Trudno być ojcem dziecka z supermocami

Sergiusz Kurczuk
30.03.2018 11:39
Iniemamocni 2|undefined Fot. kadr z filmu Iniemamocni 2

„Iniemamocni 2” - długowyczekiwany film studia Pixar otrzymał nowy spot telewizyjny, który udowadnia, że rodzicielstwo to ciężki kawał chleba. Szczególnie kiedy pociecha ma supermoce.

Sequel hitu „Iniemamocni” to dobry przykład filmu superbohaterskiego, który stara się zaprezentować więcej niż kolorowe kalesony i ciągłą walkę ze złoczyńcami. Animowana komedia studia Pixar opowiada o rodzinie z nadzwyczajnymi zdolnościami. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak wygląda życie codzienne zamaskowanych obrońców dobra. W nowym spocie filmu możemy przekonać się na własne oczy, że bobas obdarzony niezwykłymi mocami to wielkie wyzwanie dla rodzica. 

„Iniemamocni 2” - nowy spot telewizyjny

Życie superherosa nie jest lekkie. Ciągłe lawirowanie pomiędzy swoimi alter ego, brak czasu na zwykłe przyjemności, bo zawsze ktoś potrzebuje pomocy, nie wspominając już ciągłym zmęczeniu i obolałym od walk ciele. Teraz wyobraźcie sobie, że Wasi domownicy też mają nadzwyczajne zdolności, a Wy musicie zajmować się niesfornym urwisem, który strzela promieniami z oczu. Pewnie zastanowicie się dwa razy, zanim znowu zapragniecie być członkiem Avengers.

Film „Iniemamocni 2” między innymi będzie skupiał się na codziennym życiu bohaterskiej rodzinki. Tym bardziej że pojawił się nowy domownik - mały Jack-Jack. W nowym spocie widzimy, jakie piekło musi przejść Pan Iniemamocny, zajmując się swoim najmłodszym synkiem. Na oficjalnym Twitterze Disney-Pixar pojawił się nowy materiał zapowiadający film.

W 30-sekundach pojawiło się wiele scen, o których pisaliśmy przy okazji premiery zwiastuna filmu. Jest jednak jeden nowy fragment, który ukazuje kolejną moc małego członka drużyny. Prawdopodobnie posiadanie wielu różnorodnych zdolności znacząco wpłynie na fabułę „Iniemamocnych 2”. Czy szkrab będzie kluczem do pokonania groźnego Człowieka-Szpadla

Przekonamy się już 13 lipca 2018 roku, kiedy „Iniemamocni 2” trafią na kinowe ekrany w Polsce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.