Nowy trend wśród fanek Wonder Woman – miecz jako dodatek do strojów

Kamil Dachnij
20.06.2017 14:35
Nowy trend wśród fanek Wonder Woman – miecz jako dodatek do strojów Fot. kadr z filmu

Pierwszy solowy film z amazońską wojowniczką Dianą okazał się wielkim hitem komercyjnym i artystycznym. Fanki filmu w ciekawy sposób postanowiły oddać hołd swojej ulubienicy. 

Choć kostium Wonder Woman nie wydaje się najlepszym rozwiązaniem dla spotkań towarzyskich, to niektóre fanki wymyśliły oryginalny sposób, aby świętować sukces solowego filmu z superbohaterką. Za sprawą hashtagu #WWgotyourback możemy odnaleźć w Internecie serię zdjęć kobiet w sukniach balowych, które skrywają za swoimi plecami miecz.

Jest to jawne odwołanie do stylu, jaki zaprezentowała grana przez Gal Gadot superbohaterka w jednej sekwencji:

wonder woman back Fot. Foto: Kadr z video

Sytuacja jednak nie zawsze kończy się szczęśliwie dla stroju, o czym przekonała się pewna kobieta:

Film wyreżyserowany przez Patty Jenkins przerósł najśmielsze oczekiwania. Nie dość, że stał się dużym sukcesem komercyjnym, zgarniając od czasu swojej premiery (2.06.2017 roku) 573 miliony dolarów na całym świecie, to okazał się pierwszym filmem z uniwersum DC, który zebrał tak dobre recenzje od krytyków. Ta bezprecedensowa sytuacja dla Warner Bros. została szybko podchwycona przez fanów, którzy zaczęli tworzyć filmiki z Batmanem przeglądającym wynik „Wonder Woman” na portalu Rotten Tomatoes.

W sieci pojawiły się ostatnio nowe spekulacje na temat kontynuacji. Mimo iż nie podano jeszcze oficjalnej informacji odnośnie jej powstania, to portal We Got This Covered, powołując się na wyciek z siedziby DC, donosi, że umowa została podpisana. Co więcej, rzekomo nowymi wrogami Wonder Womana mają być Cheetah oraz Circe. Pierwsza z nich to jedna z największych przeciwniczek superbohaterki, opętana przez moc starożytnego totemu, pół-kobieta, pół-gepard. Druga zaś jest wyjątkowo podstępną wiedźmą. Ile w tym prawdy, dowiemy się zapewne niebawem.

Zadziwiającą informacją jest z kolei gaża, jaką otrzymała Gal Gadot za swoją rolę. Aktorka podpisała umowę ze studiem Warner Bros. na udział w trzech filmach: „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości”, „Wonder Woman” oraz „Liga Sprawiedliwości”. Za każdy z tych filmów otrzymała zaledwie 300 tysięcy dolarów. Dla porównania Henry Cavill za rolę Supermana w „Człowieku ze stali” otrzymał 14 milionów dolarów. Na pocieszenie można dodać, że sam Chris Evans za występ w 1. części „Kapitana Ameryki” również otrzymał 300 tys. dolarów. 

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.