Oto nowy zwiastun "Eternals". Wyjaśniono, dlaczego superbohaterowie nie walczyli z Thanosem [WIDEO]

19.08.2021 14:46
Eternals zwiastun Fot. Marvel Studios/Disney/Ferrari Press/East News

Marvel podzielił sie zwiastunem "Eternals", który odpowiada na pytanie fanów.

Marvel Studios pokazał zwiastun "Eternals", który już niebawem pojawi się w kinach. Fani w końcu otrzymali odpowiedź, dlaczego superbohaterowie nie walczyli z Thanosem. Zobaczcie, jak znani aktorzy wyglądają w swoich rolach. 

Polecamy

"Eternals": Nowy zwiastun wyjaśnia, dlaczego superbohaterowie nie walczyli z Thanosem

Zwiastun pokazuje czasy po zakończeniu "Avangers: Endgame", kiedy to przywrócono do życia istoty wymazane z rzeczywistości przez Thanosa. Eternals będą walczyć z Deviants, ich największymi wrogami. W tym celu Ajak i Ikaris muszą odnaleźć swoich niezwykle silnych towarzyszy o kosmicznej genezie. W trailerze możemy zobaczyć, jakimi mocnami dysponują superbohaterowie.

W zwiastunie wyjaśniono, że Eternals mogą angażować się w ludzkie sprawy tylko, gdy zagrażają im Deviants. Taki rozkaz otrzymali od swoich władców-kosmitów, którzy kiedyś rządzili wszechświatem. To wyjaśnia, dlaczego superbohaterowie nie zaangażowali się w konflikt z Thanosem. 

"Eternals": Kiedy premiera filmu Marvela?

"Eternals" trafi do kin już niebawem, bo 5 listopada 2021 roku. W nadchodzącym filmie Richard Madden zagra wszechmocnego Ikarisa, Gemma Chan wcieli się w kochającą ludzkość Sersi, Salma Hayek wystąpi jako mądra i duchowa przywódczyni Ajak, Kumail Nanjiani będzie kosmicznym Kingo.

Natomiast Lauren Ridloff zobaczymy jako superszybką Makkari, Brian Tyree Henry zagra inteligentnego wynalazcę Phastos, Lia McHugh będzie wiecznie młodą duszą Sprite, Don Lee zagra potężnego Gilgamesza, Barry Keoghan będzie powściągliwym samotnikiem Druig, zaś Angelina Jolie wcieli się w zaciekłą wojowniczkę Thena. Kit Harington gra Dane'a Whitmana.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.