Nowy zwiastun horroru "3 From Hell" zdradza, co się stało z Bękartami Diabła

16.07.2019 08:50
3 From Hell|undefined Fot. kadr z filmu 3 From Hell

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu "3 From Hell" - kolejnej części serii horrorów stworzonej przez Roba Zombie. Jak potoczyły się losy Bękartów Diabła?

Chociaż film "Bękarty diabła" z 2005 roku zakończył się krwawą masakrą, demoniczna rodzinka Firefly'ów powraca do działania. Rob Zombie obiecał, że w połowie lipca 2019 roku zadebiutuje pełnoprawny zwiastun jego najnowszego filmu - horroru "3 From Hell". Dotrzymał słowa. Jak prezentuje się kolejna zapowiedź pokręconej produkcji?

"3 From Hell" - nowy zwiastun horroru Roba Zombie

Do tej pory fani serii zapoczątkowanej "Domem tysiąca trupów" mieli jedynie okazję zobaczyć teaser nadchodzącego filmu Zombie. Nowy zwiastun jest jednak o wiele dłuższy i co najważniejsze zawiera masę niepublikowanych wcześniej scen z "3 From Hell". Fani opowieści o Firefly'ach powinni być usatysfakcjonowani.

Pierwsze kadry zwiastuna sugerują, że film rozpocznie się dokładnie w tym miejscu, w którym zakończyły się "Bękarty Diabła". Jakimś cudem główni antybohaterowie przeżyli strzelaninę, trafili do szpitala, a potem osadzono ich w więzieniu. Od razu stali się społecznym fenomenem pokroju Rodziny Charlesa Mansona - większość ich znienawidziła, ale pojawili się też wierni fani morderców. Jak się można domyślać, kraty długo nie utrzymają głównych bohaterów i dość szybko ruszą na kolejne łowy niczego niespodziewających się ofiar. Nie za braknie przy tym pokręconej atmosfery szaleństwa, chaosu i makabrycznych scen pełnych lejącej się krwi.

Przeczytaj także

"3 From Hell" - kiedy premiera?

W nadchodzącej produkcji nie zabraknie oczywiście Sheri Moon Zombie, Billa Moseleya i Sida Haiga, którzy powrócą do tytułowych ról. Oprócz nich w filmie wystąpili Danny Trejo, Kevin Jackson, Wade Williams, Jeff Daniel PhillipsClint Howard, Pancho Moler, Emilio Rivera, Daniel Roebuck, David Ury, Sean Whalen, Austin Stoker, Dee Wallace, Richard Brake, Bill Oberst Jr., Richard Riehle, Dot-Marie Jones oraz Tom Papa. Premiera "3 From Hell" odbędzie się we wrześniu 2019 roku. w USA film nie trafi do kin, tylko od razu na platformę streamingową Fathom. 16, 17 i 18 września odbędą się jednak specjalne pokazy kinowe. Na razie nie wiadomo w jaki sposób "3 From Hell" będzie dystrybuowany w Polsce.

Zobacz też: Rambo kontra Bękarty diabła w brutalnej przeróbce

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.