O czym będzie film „Black Widow”? Pojawił się pierwszy opis fabuły solowej produkcji

Sergiusz Kurczuk
24.09.2018 12:47
O czym będzie film „Black Widow”? Pojawił się pierwszy opis fabuły solowej produkcji Fot. kadr z filmu Iron Man 2

Czego będzie dotyczyć fabuła filmu o pierwszej superbohaterce MCU? Zobaczymy przeszłość Black Widow. 

W 2018 roku MCU obchodzi swoje 10-lecie. Nowa dekada ma wprowadzić więcej postaci kobiecych, czego manifestacją jest zaplanowana na marzec 2019 roku premiera filmu „Captain Marvel”. Pierwszą superbohaterką kinowego świata Marvela jest grana przez Scarlett Johansson Natasha Romanoff znana lepiej jako Black Widow.

O solowym filmie na temat tej bohaterki mówiono już jakiś czas temu. Plotki jednak się potwierdziły i za jakiś czas członkini Avengers wystąpi we własnej produkcji. W sieci pojawił się opis fabuły „Black Widow”. O czym opowie film?

„Black Widow” - o czym będzie film?

W połowie 2018 roku Marvel Studios znalazło w końcu scenarzystkę historii Natashy Romanoff. Za scenariusz odpowie Cate Shortland. Na temat filmu na razie nie wiele wiadomo, ale praca nad nowym tytułem wre. Na razie jest we wczesnej fazie, ale według portalu Comicbook.com, stworzono już zarys fabularny. Produkcja, zgodnie z wcześniejszymi plotkami ma skupiać się na przeszłości Black Widow. 

Po narodzinach Black Widow (alias Natasha Romanova) została przekazana w ręce KGB, gdzie wychowano ją na śmiertelnie niebezpieczną agentkę. Kiedy Związek Radziecki się rozpadł, rząd starał się ją zabić, co spowodowało, że trafiła do Nowego Yorku, pracując na własną rękę. W solowym filmie zobaczymy Romanoff żyjącą w USA 15 lat po upadku ZSRR. 

„Black Widow” - kiedy premiera?

Warto jednak zaznaczyć, że opis nie musi pokrywać się rzeczywistością. Powyższe streszczenie fabuły nie zostało opublikowane przez oficjalne źródła, więc na razie pozostaje nam się opierać na tym doniesieniu. Biorąc pod uwagę wcześniejsze spekulacje na temat „Black Widow”, przytoczony opis wydaje się jednak bardzo prawdopodobny. Twórcy Marvel Studios nie jednokrotnie potwierdzali, że w przyszłości zobaczymy przeszłość Natashy. Na razie nie podano szczegółów. Trudno też oszacować, kiedy produkcja trafi na ekrany kin. Raczej wydarzy się to nie wcześniej niż w roku 2020. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.