Obcy i Predator jako dozowniki do cukierków

Robert Skowronski
09.05.2017 11:34
Obcy i Predator jako dozowniki do cukierków Fot. etsy.com/SgtPez

Maszkary z kosmosu wkroczyły w świat lukru i pyszności służąc jako... podajniki do cukierków.

Osoby, których dzieciństwo przypadało na lata 90. z pewnością pamiętają podobne gadżety, o które błagało się rodziców tylko po to, aby móc jeść słodkości w szpanerskim stylu. Królik Bugs wypluwający cukierki? Przecież to istny czad, a i było czym się zawozić wśród kolegów z piaskownicy. Nieważna była zawartość podajnika, liczył się jego wygląd.

Dozowniki jako takie powstały z inicjatywy Eduarda Haasa w 1927 roku. Pomysł genialny w swojej prostocie, bo to nic innego jak połączenia tego co dzieci kochają najbardziej - zabawka i słodycze w jednym.

Na rynku przez lata można było znaleźć różne wzory dozowników. Teraz doczekaliśmy się takich, na których szczycie znajduje się wizerunek Ksenomorfa lub jak kto woli Predatora. Zabawka nie jest tania, bo to koszt ok. 30 dolarów, czyli kwota oscylująca w granicach 120 zł. Ale hej! W każdym z nas drzemie dziecko, które tym razem ma już pieniądze, żeby wydawać je na „głupoty”.

Zobaczcie jak wyglądają gadżety:

Tymczasem czekamy na film „Obcy: Przymierze” w reżyserii Ridleya Scotta, który trafi do kin już 12 maja 2017 roku. Z kolei dla studia 20th Century Fox powstaje „The Predator Shane'a Blacka. Na ekranie zjawi się Boyd Holbrook, a scenariusz do spółki z Blackiem pisze Fred Dekker. Film ma trafić do kin 9 lutego 2018 roku.

 

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.