„Obecność 2” straszy w nowym zwiastunie

Robert Skowronski
08.01.2016 15:56
„Obecność 2” straszy w nowym zwiastunie Fot. kadr z wideo

Współczesny mistrz kina grozy po romansie z filmem akcji przy „Szybkich i wściekłych 7” powróci w 2016 roku do swojego ulubionego gatunku. James Wan wyreżyseruje „Obecność 2” - zobaczcie zwiastun dzieła.

W historii horroru twórca zapisał się pierwszą częścią „Piły”, aczkolwiek niektórzy twierdzą, że to sitcom, obiema odsłonami „Naznaczonego” oraz „Obecnością”. Ostatni z wymienionych otrzymał spin-off w postaci „Annabelle”, a w czerwcu 2016 roku doczeka się swojej kontynuacji.

Ed (Patrick Wilson) i Lorraine (Vera Farmiga) Warrenowie powrócą jako para badaczy zjawisk paranormalnych, by pomóc rodzinie Hodgsonów. Samotna matka z północnego Londynu wychowuje czwórkę dzieci i musi mierzyć się z nieczystymi siłami w nawiedzonym domu. Zwiastun obrazu nie zdradza zbyt wiele z fabuły filmu, jednak jak przestrzega sam reżyser chcąc mieć prawdziwą niespodziankę lepiej poczekać do samej premiery:

Powiem to wszystkim, jeżeli wiecie, że zamierzacie zobaczyć film, nie oglądajcie żadnych trailerów. Trailery to spoilery.

tweet

Jesteście odważni i nie boicie się duchów (ani spoilerów)? Zapoznajcie się ze zwiastunem „Obecności 2”:

James Wan krótko wypowiedział się o fabule filmu, która bazuje na prawdziwych wydarzeniach:

Nawiedzenie, które dotknęło rodzinę Hodgsonów jest prawdopodobnie jednym z najlepiej udokumentowanych paranormalnych przypadków na świecie.

Jak Wam się podoba zwiastun „Obecności 2”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.