"Obecność 3" - fragmenty nowego horroru w dokumencie o jego kulisach [WIDEO]

27.10.2020 10:42
ERA FARMIGA, PATRICK WILSON - kadr z filmu Obecność|undefined Fot. NEW LINE CINEMA / TACKETT, MICHAEL / Album/EAST NEWS

"Obecność 3" trafi do kin dopiero w 2021 roku, ale twórcy postanowili zaskoczyć fanów i zaprezentowali darmowy dokument o powstawaniu horroru.

Trzecia część horrorowej serii "Obecność" miała trafić do kin jesienią 2020 roku. Niestety premierę przesunięto ze względu na pandemię COVID-19. Twórcy postanowili jednak osłodzić oczekiwanie na film darmowym dokumentem opowiadających o kulisach jego powstawania.

The Conjuring | Faith & Fear: The Conjuring Universe Behind The Scenes - zobacz film

Pandemia koronawirusa sprawiła, że cała branża filmowa stanęła w miejscu. Premiery największych blockbusterów zostały opóźnione o mniej więcej rok. Wśród nich znalazł się horror "Obecność 3: Na rozkaz diabła".

Przeczytaj także

Studio Warner Bros. zadecydowało, że nowa "Obecność" trafi do kin dopiero w roku 2021. Na otarcie łez dało jednak wiernym fanom nie lada gratkę. Na kanale YouTube Warner Bros. pojawił się ponad 30-minutowy film dokumentalny, który opowiada o powstawaniu drugiego sequela "Obecności". Poniżej możecie obejrzeć "The Conjuring | Faith & Fear: The Conjuring Universe Behind The Scenes" i zajrzeć na plan wyczekiwanego horroru.

W dokumencie pojawiają się oczywiście rozmowy z twórcami i aktorami "Obecności". Jednym z bohaterów jest James Wan - twórca dwóch pierwszych części serii i producent ostatniego tytułu. Artysta opowiedział, dlaczego zastąpił go Michael Chaves.

Naprawdę chciałem, żeby "Obecność 3" odeszła od schematu nawiedzonego domu z pierwszych dwóch filmów. To powinien być film na zupełnie innym poziomie, coś, czego nigdy wcześniej nie zgłębialiśmy w serii.

W "The Conjuring | Faith & Fear: The Conjuring Universe Behind The Scenes" widzowie dostają też możliwość zobaczenia fragmentów nadchodzącego filmu. Fani "Obecności" powinni być więc zachwyceni.

Przeczytaj także

"Obecność 3" - kiedy premiera?

Gdyby nie pandemia koronawirusa, bylibyśmy już dawno po premierze filmu "Obecność 3: Na rozkaz diabła". Początkowo horror miał zadebiutować 11 września 2020 roku. Studio Warner Bros. podjęło jednak decyzję o przesunięciu premiery na 4 czerwca 2021 roku. W rolach głównych wystąpili Vera Farmiga, Patrick Wilson, Ruairi O'Connor, Sarah Catherine Hook i Julian Hilliard. Wan pełnił jedynie rolę producenta u boku Petera Safrana.

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Top 6: słynne horrory, o których nie mieliście pojęcia, że oparte zostały na faktach

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.