Obejrzyjcie pierwsze 10 minut "Detektywa Pikachu" za darmo na YouTubie

11.09.2019 11:08
Detektyw Pikachu|undefined Fot. kadr z filmu "Pokemon: Detektyw Pikachu"/Warner Bros.

Niedługo film "Detektyw Pikachu" trafi do sprzedaży w wersji na DVD i Blu-ray. Z tej okazji twórcy postanowili udostępnić pierwsze 10 minut produkcji za darmo w internecie.

Pierwszy aktorski film o Pokemonach zadebiutował w kinach w maju 2019 roku i nosił tytuł "Pokemon: Detektyw Pikachu". Niedługo produkcja pojawi się w sprzedaży w wersji na płytach DVD i Blu-ray. Z tej okazji Warner Bros. udostępnił na YouTubie pierwsze 10 minut filmu z Ryanem Reynoldsem w roli tytułowej. Wszystko po to, by zachęcić "niedowiarków" do przekonania się o tym, czy produkcja o kieszonkowych potworkach jest warta obejrzenia. 

Detektyw Pikachu - zobacz pierwsze 10 minut produkcji

Film otwiera niemalże hitchcockowskie trzęsienie ziemi - widzimy bowiem jak potężny Mewtwo wydostaje się na wolność i niszczy samochód, którym uciekają nieznane postaci. Następnie przenosimy się do nieco bardziej sielskiej okolicy i widzimy Pokemony w swoim naturalnym środowisku, co skutecznie nawiązuje do filmów anime z tej serii (większość z nich zaczyna się od krótkiego przedstawienia świata zamieszkanego przez ludzi i potworki).

Fragment kończy się, gdy Tim pojawia się w Ryme City, gdzie rozgrywa się większość akcji "Detektywa Pikachu". Niestety, w trakcie pierwszych 10 minut nie poznajemy tytułowej żółtej myszki o głosie Ryana Reynoldsa, a to właśnie ona jest prawdopodobnie najlepszą częścią tego filmu. Nie mniej, jeżeli nie mieliście okazji zobaczyć Pokemonów w kinach, to macie okazję nadrobić zaległości:

Przeczytaj także

Tak jak wspomnieliśmy, "Pokemon: Detektyw Pikachu" ukazał się w kinach w maju 2019 roku i okazał się umiarkowanym sukcesem komercyjnym i artystycznym. Film zdobył w większości pozytywne oceny, co samo w sobie jest niezwykłe - w końcu chyba wszyscy wiemy, że filmowe adaptacje gier zwykle nie mogą się pochwalić. Fani czekają na potwierdzenie powstania drugiej części "Detektywa Pikachu" lub kolejnej produkcji osadzonej w świecie Pokemonów.

Na razie możemy jedynie poczekać i umilić sobie czas seansem filmu z Ryanem Reynoldsem w roli Pikachu. Ten zadebiutuje w Polsce w wersji na DVD i Blu-ray 16 października 2019 roku.

Zobacz także: Ten nowy Pokemon stopi wasze serca i spowoduje, że się uśmiechniecie w duszy

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.