Ponowne spotkanie obsady "Big Lebowskiego" z okazji 20-lecia filmu [FOTO]

Natalia Hluzow
23.10.2018 14:18
Big Lebowski|undefined Fot. kadr z filmu "Big Lebowski"

Kultowa komedia braci Coen o Jeffreyu Lebowskim zwanym "The Dude" skończyła już 20 lat. Z tej okazji obsada filmu spotkała się w programie Today Show i zapozowała do wspólnego zdjęcia.

"Big Lebowski", który zadebiutował na ekranach kin 15 lutego 1998 roku, to jedna z niewielu produkcji autentycznie zasługujących na miano filmu kultowego. Na przestrzeni 20 lat od premiery dzieło braci Coen nie tylko zaskarbiło sobie miłość licznych fanów, którzy znają na pamięć wszystkie dialogi z filmu i rozkoszują się białym ruskiem, ale też doczekało się naukowych analiz, nawiązań w innych filmach, własnego festiwalu Lebowski Fest, knajp inspirowanych produkcją, a nawet stało się podłożem nowej religii zwanej „dudeism”.

Po 20 latach od premiery „Big Lebowskiego” obsada filmu spotkała się w programie Today Show, gdzie udzieliła rocznicowego wywiadu Harry'emu Smithowi i uwieczniła swój zjazd na pamiątkowym zdjęciu.

Obsada filmu "Big Lebowski" 20 lat później

Wspólne zdjęcie aktorów i prowadzącego udostępnił Jeff Bridges, który przed 20 laty wcielił się w tytułowego bohatera filmu "Big Lebowski". Prócz głównej gwiazdy znaleźli się na nim John Goodman i Steve Buscemi oraz Harry Smith. Niestety, zabrakło kilku członków obsady, których nie ma już pośród żywych, m.in. Phillipa Seymoura Hoffmana i Davida Huddlestona. 

Brakuje tu niektórych członków obsady, ale było super zebrać się znów razem z Johnem i Stevem na 20 rocznicę Big Lebowskiego.

Spin-off filmu "Big Lebowski"

"Big Lebowski" (na szczęście) nigdy nie doczekał się kontynuacji i nawet w erze wszechobecnych sequeli i rebootów nikt nie wspomina o odświeżaniu słynnej produkcji z 1998 roku. John Torturro, który w filmie wcielał się w postać Jesusa Quintany, planował natomiast realizację spin-offu skupiającego się na postaci samego Quintany. Choć bracia Coen nigdy nie zaangażowali się w projekt, pomysł Torturro chwalił m.in. Jeff Bridges. Ostatnia aktualizacja na temat "Going Places" pojawiła się jednak w 2016 roku, w związku z czym nie wiadomo, czy spin-off "Big Lebowskiego" w ogóle powstanie.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.