Oficjalne wideo z planu filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi”

Kamil Dachnij
17.07.2017 11:04
Oficjalne wideo z planu filmu „Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi” Fot. kadr z filmu

Lucasfilm postanowił zaskoczyć wszystkich na targach D23 i zamiast zwiastuna filmu, przedstawił wyjątkowo klimatyczne wideo ze scenami z planu.

Z racji, że Disney oraz Lucasfilm nie wybierają się na Comic-Con w San Diego, który odbędzie się w dniach 20-23.07.2017, uwaga wszystkich fanów skupiła się na targach D23 Expo, gdzie liczono na nowe materiały wideo i garść informacji na temat nadchodzącego filmu. Po wszystkich negatywnych wydarzeniach związanych ze spin-offem o Hanie Solo, wytwórnie postanowiły przerwać złą prasę w najlepszy możliwy sposób, racząc nas scenami zza kulis filmu „Ostatniego Jedi”.

Jest cała masa ciekawych ujęć, w których widzimy m.in. walczącego Adama Drivera oraz Daisy Ridley trenującą choreografię walk z trzema przeciwnikami na raz. Jednak być może najciekawszymi fragmentami są te związane z nigdy wcześniej niewidzianymi na ekranie stworami oraz praktycznymi efektami specjalnymi. Trzeba przyznać, że wygląda to wszystko bardzo ciekawie i budzi nadzieję, że film faktycznie stanie się czymś w rodzaju nowego „Imperium kontratakuje”, która wciąż uznawana jest za najlepszą produkcję ze świata „Gwiezdnych wojen”.

Nie da się ukryć, że producenci „Ostatniego Jedi” bardzo mocno strzegą wszelkich informacji związanych z fabułą swojego filmu. Póki co jest mnóstwo spekulacji, ale można założyć, że pojawi się m.in. wątek z Lukiem Skywalkerem, który trafi na planetę Ahch-To, aby odnaleźć ostatnią świątynię Jedi. Mają ją strzec stwory Porgi, którym według Riana Johnsona będzie daleko do słodkich Ewoków. 

Przypomnijmy, że 8. odsłona „Gwiezdnych wojen” trafi do kin 14 grudnia 2017 roku. Jej reżyserem oraz scenarzystą jest Rian Johnson, znany dotychczas głównie z dobrze ocenianego filmu science fiction „Looper: Pętla czasu”. W obsadzie zobaczymy m.in. Marka Hamilla, Carrie Fisher, Adama Drivera, Daisy Ridley, Johna Boyegę, Oscara Isaaca oraz nowych aktorów w postaci Benicia Del Toro i Laury Dern.

A poniżej pierwsze oficjalne plakaty z bohaterami filmu:

Kamil Dachnij Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.