Oficjalnie powstaje kontynuacja "Godzilla vs Kong". Wiemy też, kto zagra główną rolę

13.05.2022 10:21
Oficjalnie powstaje kontynuacja "Godzilla vs Kong". Wiemy też, kto zagra główną rolę Fot. materiały prasowe/Warner Bros./Legendary

W roli reżysera powróci twórca oryginału Adam Wingard, natomiast głównym bohaterem tym razem będzie Dan Stevens, którego możecie znać z m.in. "Downton Abbey".

Godzilla vs. Kong 2 - poznaliśmy głównego bohatera filmu

Jak podaje Deadline, Dan Stevens wcieli się w główną rolę w nadchodzącej kontynuacji "Godzilla vs. Kong". Adam Wingard ponownie wyreżyseruje produkcję, a zdjęcia do kolejnego pojedynku tych gigantów mają ruszyć jeszcze w 2022 roku. Te odbędą się w Australii.

Polecamy

Jak oczywiście to bywa w Hollywood, na razie szczegóły fabuły są trzymane pod kluczem, więc trudno jest stwierdzić, co panowie przygotują w następnej części. Pewne jest natomiast to, że będzie spektakularnie.

Portal Variety poinformował, że australijski rząd pomoże w finansowaniu produkcji, przekazując twórcom około 12 milionów dolarów do stworzenia tego filmu w ramach funduszu Location Incentive Program. Według plotek, sama produkcja ma opowiadać o synu Konga i będzie raczej solową opowieścią o wielkim małpiszonie.

Polecamy

"Godzilla vs. Kong" - produkcja była bowiem całkiem sporym sukcesem dla firmy. W samym środku pandemii film przyniósł przychody rzędu 468 milionów dolarów na całym świecie, a także zachęcił miliony osób do skorzystania ze startującej wówczas usługi HBO Max. 

Niedawno wyjawiono, że MonsterVerse doczeka się również serialu na Apple TV+ (co jest dziwne, biorąc pod uwagę, że Warner Bros. ma HBO Max). Data premiery nadchodzącego filmu o wielkich potworach jest na razie nieznana.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.