Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

03.10.2019 09:43
The Gentlemen|undefined Fot. . kadr z wideo THE GENTLEMEN Trailer (2020)/YouTube

Guy Ritchie udostępnil zwiastun swojego nadchodzącego filmu. Film ma pomóc reżyserowi w powrocie do korzeni.

Guy Ritchie jest brytyjskim reżyserem, który ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji. Twórca jest odpowiedzialny za stworzenie dwóch części "Sherlocka Holmesa". W 2015 roku nakręcił "Kryptonim U.N.C.L.E.", dwa lata później na wielkie ekrany trafił "Król Artur: Legenda miecza", który okazał się finansową katastrofą. W 2019 roku o twórcy zrobiło się głośno za sprawą aktorskiego remake'u bajki Disneya "Aladyn". Teraz reżyser wraca z propozycją najnowszego filmu. Mowa o "The Gentlemen".

Oficjalny trailer "The Gentlemen" już w sieci. Matthew McConaughey w nowym filmie Guya Ritchiego

Oficjalny zwiastun produkcji pojawił się w sieci 2 października 2019 roku. Film opowie historię Mickey’a Pearsona, który zbudował imperium marihuany w Londynie. W końcu bohater stara się je spieniężyć, ale trafia na niewłaściwych ludzi.

Przeczytaj także

W obsadzie znaleźli się sami świetni aktorzy. Na wielkim ekranie zobaczymy Matthew McConaughey, Charliego Hunnama, Henry'ego Goldinga, Michelle Dockery, Jeremy'ego Stronga, Eddiego Marsana, Colina Farrella i Hugh Granta. Kiedy odbędzie się premiera najnowszego filmu? Okazuje się, że już niebawem. Produkcja ujrzy światło dzienne 24 stycznia 2020 roku.

Zobacz także: "Sherlock Holmes 3": Jude Law ujawnił pierwsze szczegóły nadchodzącego filmu

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.