„Once Upon A Time in Hollywood”: pierwsze wideo i zdjęcia z planu nowego filmu Tarantino

Natalia Hluzow
25.07.2018 11:37
Brad Pitt i Leo DiCaprio na planie Once Upon A Time in Hollywood|undefined Fot. Clint Brewer / SplashNews.com/EAST NEWS

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Al Pacino uchwyceni na zdjęciach z Hollywood Boulevard w 1969 roku to nie sen! To najnowszy film Quentina Tarantino. W sieci pojawiły się pierwsze zakulisowe materiały foto i wideo ukazujące reżysera i aktorów podczas pracy.

W Hollywood, w Los Angeles trwają zdjęcia do najnowszego dzieła Quentina Tarantino, w którym udało mu się zgromadzić obsadę w składzie Brad Pitt, Leonardo DiCaprio, Al Pacino, Margot Robbie oraz dziesiątki innych gwiazd kina i telewizji. „Once Upon A Time in Hollywood” przeniesie widzów do Los Angeles 1969 roku, w którym kultura hipisowska zaczęła zmieniać oblicze amerykańskiej stolicy kina.

Tarantino podczas kwietniowego CinemaConu zapowiadał, że zamierza przenieść w czasie nie tylko widzów, lecz całe miasto, w którym będzie realizował swój film. Jak powiedział:

Ulicę po ulicy, budynek po budynku, będziemy przekształcać Los Angeles w Hollywood z 1969 roku.

Pierwsze zdjęcia i materiały wideo z planu „Once Upon A Time in Hollywood” dowodzą, że słowa reżysera nie były metaforą...

Tarantino kręci ONCE UPON A TIME IN HOLLYWOOD w...no cóż, Hollywood. I cofnął czas na Hollywood Boulevard. Wszystko wygląda wspaniale i żałuję, że nie może zostać takie na zawsze. 

Jeszcze kilka zdjęć, które zrobiłam na planie Once Upon a Time in Hollywood Quentina Tarantino, który kręci w Hollywood w tym tygodniu! To jak podróż w czasie! Tak odjazdowe!!

Wideo zza kulis nowego filmu Tarantino

W przeciwieństwie do twórców „Gry o tron”„Star Wars” czy filmów MCU, reżyser „Pulp Fiction” zdaje się nie zważać na obecność fanów, którzy z przejęciem rejestrują wszystko, co dzieje się na planie. Dzięki temu mamy możliwość zobaczyć nie tylko Hollywood Boulevard, które za sprawą scenografów Tarantino cofnęło się w czasie do lat 60. XX wieku, lecz także Brada Pitta i Leonarda DiCaprio oraz samego reżysera podczas pracy!

Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Al Pacino na zdjęciach z planu „Once Upon A Time in Hollywood”

Powyższe wideo to nie wszystko. W sieci pojawiło się również mnóstwo zdjęć prezentujących wspólne sceny Brada Pitta i Leonadra DiCaprio oraz Ala Pacino. A także kadry, na których Quentin Tarantino instruuje swoich aktorów oraz fotografie Brada Pitta podczas kręcenia sceny w samochodzie. Wybraliśmy dla Was najlepsze z ujęć udostępnionych na Instagramie:

Poniżej znajdziecie również galerię zdjęć z planu „Once Upon A Time in Hollywood”:

W obsadzie „Once Upon A Time in Hollywood”, prócz Pitta, DiCaprio, Pacino i Robbie, znaleźli się m.in. Burt Reynolds, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, James Marsden, Julia Butters, Luke Perry, Dakota Fanning, Clifton Collins Jr, Keith Jefferson, Nicholasa Hammonda i okryty złą sławą Emile Hirsch. 

Premiera nowego filmu Tarantino początkowo planowana była na 9 sierpnia 2019 roku, a więc na dzień, w którym przypada 50. rocznica zabójstwa Tate i jej przyjaciół przez sektę Mansona. Sony zdecydowało się jednak przesunąć datę premiery „Once Upon a Time in Hollywood” o 2 tygodnie. Film zadebiutuje więc w kinach 26 lipca 2019. Polska data premiery nie jest jeszcze znana. 

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.