"Once Upon a Time in Hollywood" - zobacz dodatkową scenę z filmu Quenatina Tarantino

25.11.2019 09:02
Once Upon a Time in Hollywood|undefined Fot. kadr z filmu Once Upon a Time in Hollywood

W sieci pojawiła się dodatkowa scena z ostatniego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood". To rozszerzona wersja fragmentu z Leonardo Di Caprio.

Najnowszy film Quentina Tarantino odniósł wielki sukces. Został nie tylko doceniony przez krytyków filmowych, ale również przez widzów, którzy zapewnili "Once Upon a Time in Hollywood" bardzo wysokie zarobki. Nie ma się co dziwić. Po pierwsze to kolejny film Tarantino. Po drugie akcja ociera się o głośne morderstwo Sharon Tate w domu Romana Polańskiego. Po trzecie w produkcji pojawiła się naprawdę doborowa obsada z Leonardo Di Caprio na czele. W sieci pojawiła się rozszerzona wersja jednej ze scen z oscarowym aktorem.

"Once Upon a Time in Hollywood" - dodatkowa scena z Leonardo Di Caprio

Na amerykański rynek niebawem trafi domowa edycja "Once Upon a Time in Hollywood". Z tego powodu Wytwórnia Sony Pictures zamieściła w internecie rozszerzoną wersję fragmentu, w którym grany przez Di Caprio Rick Dalton próbuje swoich sił w karierze muzycznej. Jak prezentuje się "Hullabaloo" w pełnej krasie?

Scena powinna zadowolić nie tylko miłośników "Once Upon a Time in Hollywood", ale również wszystkich fanów talentu Leonardo Di Caprio. Aktor tańczy i śpiewa w otoczeniu trzech tancerek o urodzie rodem z lat 60. XX wieku. "Hullabaloo" to tylko przedsmak tego, co zobaczymy na Blu-ray i DVD z dziewiątego filmu Tarantino.

Przeczytaj także

"Once Upon a Time in Hollywood" - kiedy premiera na Blu-ray i DVD

Jak podaje Entertainment Weekly film Tarantino na Blu-ray i DVD pojawi się już 10 grudnia 2019 roku. Premiera dotyczy na razie Stanów Zjednoczonych. Nie wiadomo jeszcze, kiedy polscy fani Tarantino, będą mogli kupić "Once Upon a Time in Hollywood" na płycie. Domowa edycja filmu będzie posiadała 20 minut dodatkowego materiału. Ukaże się też specjalna edycja dla kolekcjonerów, zawierająca plakat filmu "Operazione Dyn-o-mite!", fikcyjną okładkę magazynu "Mad", przedstawiającą Ricka Daltona oraz 7-calową płytę winylową z piosenkami głównego bohatera. Klimat lat 60. gwarantowany!

Entertainment Weekly Fot. foto: materiał promocyjny/Entertainment Weekly

Jakiś czas temu pojawiły się informacje, mówiące o rozszerzonej wersji "Once Upon a Time in Hollywood", która ma trafić na Netflix. Na razie nie wiadomo, czy 4-godzinna odsłona filmu Tarantino rzeczywiście ujrzy światło dzienne. 

Przeczytaj także

Zobacz też: "Once Upon a Time in Hollywood" trafi na Netflix w czterogodzinnej wersji? 

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.