„One” Metalliki w pierwszym pełnym zwiastunie „Punishera”

Kamil Kacperski
21.09.2017 12:13
|north Fot. kadr z wideo

Netflix udostępnił pierwszy oficjalny zwiastun „The Punishera". Serial o marvelowskim antybohaterze jest piątą produkcją, która powstała w ramach współpracy między komiksowym molochem a popularną platformą streamingową.

Trwający niecałe 3 minuty zwiastun prezentuje to, za co miliony ludzi pokochało komiksowego antybohatera – niczym nieskrępowaną rzeź. Rozlewowi krwi towarzyszy podkład muzyczny w postaci utworu „One” Metalliki. Frank Castle, aka The Punisher, wypowiada wojnę swoim byłym pracodawcom, którzy zamordowali jego żonę oraz dziecko. Rozpoczyna się gra, w której wszelkie chwyty są dozwolone.

Zobaczcie przedsmak wojny w wykonaniu Punishera w oficjalnym zwiastunie:

W sierpniu, chwilę przed premierą „The Defenders" opublikowano pierwszy teaser serialu. Antybohatera mieliśmy okazje poznać w drugim sezonie innej netfliksowej produkcji – „Daredevila".  Postać została ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i fanów, a wiele osób uważało odcinki poświęcone Punisherowi za najlepsze w serii. Oczekiwania wobec serialu są więc spore, ale po tym co prezentuje zapowiedź, można odetchnąć - twórcy rozumieją za co widzowie doceniają Franka Castle.

W rolę główną wciela się znany widzom „The Walking Dead” Jon Bernthal. Do obsady powraca również znana z „Daredevila" i „Defenders" Deborah Ann Wolfe, która odgrywa postać Karen Page. Nowymi twarzami są za to m.in. Jason R. Moore, grający przełożonego Franka z czasów wojska, Curtisa Hoyle’a oraz Ebon Moss-Bachrach, który powoła do życia Chipa, technologicznego znawcę i pomocnika Franka w krucjacie przeciw zabójcom jego rodziny.

Tajemnicą pozostaje wciąż data premiery serialu. W zwiastunie data dzienna jest rozmyta, jedyne, czym jesteśmy uraczeni, to rok wydania produkcji – 2017. Plotki z portalu Den of Geeks mówią o listopadzie, konkretniej o piątku 17 listopada. Czyli tego samego dnia, kiedy odbywa się premiera „Ligi Sprawiedliwych". Czyżby Marvel planował mały sabotaż premiery flagowego filmu swojej konkurencji? Dopóki Netflix nie poda oficjalnej daty premiery nowego serialu, my możemy tylko spekulować.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.